Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 26

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст                 

Вступ. 3

Основна частина. 5

Розділ І. Трагедія “Гамлет” В. Шекспіра. Гуманістичні ідеї 5

1.1. Епоха Відродження. Шекспір і гуманізм. 5

1.2. Найвідоміша трагедія Шекспіра “Гамлет”. 8

1.3. Гуманістичні ідеї у трагедії “Гамлет”. 11

Розділ ІІ. Стиль та художня майстерність Шекспіра. 17

2.1. Стильові особливості у творчості Шекспіра. 17

2.2. Художня майстерність у трагедії “Гамлет”. 22

Висновки. 24

Бібліографія. 27

Вступ

Актуальність теми. Майже чотири століття відділяє нас від часу завершення шекспірівської епохи, однак дискусії навколо творчої спадщини великого англійського драматурга не припиняються. І на сьогоднішній день Вільям Шекспір є одним із найяскравіших представників Епохи Відродження у Англії. Епоха Відродження – яскрава і неповторна. Тому вона й досі вивчається і досліджується.

Твори Шекспіра й дотепер залишаються одними з провідних у світовій літературі. Особливо один з найвідоміших – трагедія “Гамлет”. Своїм “Гамлетом” Шекспір відобразив трагедію гуманізму, спробував відгукнутися на виклики нового часу.

На думку сучасних дослідників, своїм “Гамлетом ” В. Шекспір не лише збагатив галерею вічних образів, а й розширив функції художньої літератури: якщо раніше вона навчала, як розмовляти з іншими, то з появою шекспірівського Гамлета “література вчить нас розмовляти із собою”.

Отож, як бачимо тема Епохи Відродження і творчості Шекспіра залишається актуальною. ЇЇ вивчають, досліджують, відкривають щось нове і цікаве…

Стан розробки проблеми. Дана проблема розроблювалась багатьма літературознавцями, письменниками, філософами, критиками, психологами.

Дослідники констатують, що на початку ХVII ст.. драматург переживає злам у своєму світогляді, що відбився і в його розумінні людини. Не випадково Гамлет зображений драматургом як людина, що страждає від внутрішнього розладу і приходить до повного розчарування в житті.

Літературознавці вважають, що на світогляд Шекспіра і певною мірою на його твір мала величезний вплив криза Ренесансу та принцип гуманізму та його цінності Боротьбу за які він яскраво відобразив у “Гамлеті”.

Мета роботи. Мета даної роботи полягає у тому, щоб ознайомитись з Добою Відродження, принципом гуманізму, його ідеями та цінностями. Проаналізувати творчість Вільяма Шекспіра у цей період, а також його трагедію “Гамлет”. Відслідкувати у ній ідеї гуманізму.

Більше дізнатись про стильові особливості творчості Шекспіра. Та з’ясувати своєрідність художньої майстерності у трагедії “Гамлет”.

Структура роботи. Курсова робота складається зі вступу, двох розділів, висновків та бібліографії, яка нараховує одинадцять назв.

Закрыть

Трагедия "Гамлет" Шекспира

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.