Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 25

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План

Вступ. 3

Розділ 1.  Окреслення економічних проблем американського суспільства. 5

1.1 Історична основа роману “Грона гніву”. 5

1.2 Протистояння інтересів великих корпорацій інтересам робочого класу. 7

Розділ 2.  Окреслення соціальних проблем американського суспільства. 14

2.1 Проблема людяності та гуманності 14

2.2 Проблеми соціальної та групової відповідальності 18

Висновки. 24

Список використаної літератури. 26

Вступ

Актуальність роботи. Останні тенденції розвитку американського суспільства доводять, що твори Джона Стейнбека залишаються актуальними і в даний час. В романі „Грона гніву” Стейнбек висвітлює класову боротьбу та соціальну несправедливість в Сполучених Штатах Америки. Він висвітлює не лише окремі деталі, але й чітко зображує соціальну динаміку разом з аналізом і синтезом соціальних і психологічних, історичних і національних, внутрішніх та зовнішніх імпульсів людської поведінки. Основною ідеєю є зображення життя і побуту сезонних робітників Америки. З моменту публікації роман на довгі роки стає явищем не лише літературного, а й суспільно-політичного життя країни. До написання книги Стейнбека переселенці в Каліфорнію вважалися людьми лінивими, безпорадними, неосвіченими та безвідповідальними. І тут, зовсім несподівано для всіх, виявилося що ці люди – звичайнісінькі фермери, які просто зазнали біди з волі природи та тогочасної економічної ситуації в країні. Отож, завдяки Стейнбеку проблема робітників-сезонників надовго увійшла в порядок денний політичного життя Америки. У творі присутня гостра критика на тогочасну економічну систему та домінантне становище великих корпорацій.Явище домінування великих компаній та монополізація ринку разом з зневажливим ставленням до простих робітників є негативними факторами і у економічній системі сучасної Америки, що і підкреслює актуальність роману.

Темою курсової роботи є проблеми американського суспільства у творі Джона Стейнбека „Грона гніву”.

Об’єктом курсової роботи є проблеми американського суспільства на тлі історичних умов під час Великої Депресії 1929-1933 рр.

Предметом даного дослідження є творчість американського письменника Джона Стейнбека, зокрема його твір „Грона гніву”.

Мета дослідження полягає в детальному вивченні та аналізі твору „Грона гніву” та визначенні основних проблем тогочасного американського суспільства. Вона передбачає вирішення наступних завдань:

- проаналізувати творчий доробок Джона Стейнбека, зокрема його роман „Грона гніву”;

- розкрити особливості життя суспільства під час Великої Депресії;

- визначити основні проблеми твору та представити їх аналіз;

- визначити місце та роль творчості письменника в контексті світової літератури.

Курсова робота складається із плану, вступу, двох розділів, висновків та списку використаної літератури. У вступі сформульовано актуальність, тему, об’єкт, предмет, мету та завдання роботи.

Закрыть

Проблемы американского общества на примере романа Джона Стейнбека "Гроздья гнева"

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.