Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 30

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ПЛАН 

Вступ. 3

Розділ І. Джонатан Свіфт – письменник, сатирик, політик, народний трибун. 5

1.1. Життєва дорога Свіфта. 5

1.2. Творчий доробок. 12

Розділ ІІ. «Мандри до різних далеких країн світу Лемюеля Гулівера – спочатку лікаря, а потім капітана кількох кораблів». 14

2.1. Поетика, проблематика і жанр роману. 14

2.2. Головний герой роману – подорожуючий мислитель. 22

Висновок. 30

Використана література. 31

Вступ

Джонатан Свіфт — автор одного роману, твору, що увібрав в себе досвід майже шістдесятирічного проміжку часу. Не можна сказати, що в «Подорожах Гулівера» вичерпанівсі ідеї, що хвилювали письменника, виражені всі його відчуття. Ніхто не стане стверджувати, що в цьому романі втілений весь досвід, накопичений в боротьбі з ворожим світом і в єдності з тими, в ім'я кого він, Свіфт, бився із злом.

Памфлети, вірші, трактати, проповіді в закінченому вигляді відобразили окремі етапи його життя і життя Англії і Ірландії. Але сатиричний роман повинен був включити ці розділені раніше потоки художньої думки, переплавити колишні ідеї. Тільки в «Подорожах Гулівера» Свіфт добився того, до чого він з різних сторін підходив впродовж багатьох років творчості — синтезу англійської дійсності і всеосяжного аналізу людського існування. Вивчити напрям суспільного і індивідуального буття, висміяти світ торжествуючої несправедливості, узаконеної низькості і найогиднішої дурості — тієї, що видає себе за найвищу мудрість, — до цього він прагнув в своєму головному творі.

Предметом дослідження курсової роботи є сатиричний роман Джонотана Свіфта «Мандри Гулівера», його поетика і проблематика, сужет і жанр твору, а також значення у світовій літературі.

Метою нашого дослідження є визначити проблематику і обговорити поетику роману Світа «Мандри Гулівера».

Поетика – розділ теорії літератури, що вивчає структуру літературних творів і систему естетичних засобів, що використовуються в них. Загальна поетика досліджує художні засоби і закони побудови твору, засоби втілення авторської ідеї залежно від жанру літературного виду і роду. Терміном поетика також позначають систему художніх засобів, характерних для поета напряму, нації, епохи (наприклад, «поетика українського реалізму»).

Актуальність дослідження: роман Свіфта знаходиться на головній магістралі літературного розвитку. Його видатне значення визначено в першу чергу постановкою і рішенням важких і важливих соціально-філософських проблем. Роль свіфтівської сатири настільки велика, що не тільки сучасники Свіфта У. Гей, Дж. Арбетнот, але і англійські письменники інших поколінь прийняли уроки автора «Подорожей Гулівера» і перебували під його впливом. Всесвітньо-історичне значення творів Свіфта вперше було відзначено В. Г. Бєлінським. Він відніс роман Свіфта до того ж жанру, які розвивали також Стерн і Вольтер.

Закрыть

Проблематика и поэтика романа Джонатана Свифта "Путешествия Гулливера"

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.