ПСИХОЛОГИЧЕСКИЕ ОСОБЕННОСТИ НАРКОЗАВИСИМЫМ ПОВЕДЕНИЯ ПОДРОСТКОВ

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 62

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст 

Вступ. 3

Розділ І. Теоретичний аналіз наркоманії та наркозалежної поведінки у підлітковому віці 5

1.1. Характеристика наркоманії, як явища, та наркозалежної поведінки взагалі. Види наркотиків. 5

1.2. Особливості наркозалежної поведінки підлітків. 16

1.3. Фактори, які впливають на виникнення наркозалежної поведінки у підлітків та способи припинення такої поведінки (профілактика) 26

Розділ ІІ. Експериментальне дослідження наркоманії та наркозалежної поведінки у дітей підліткового віку. 43

2.1. Організація та процедура експериментального дослідження. Основні завдання  43

2.2. Аналіз результатів дослідження. 44

2.3. Рекомендації щодо профілактики наркотичної залежності 46

Висновки. 59

Література. 61 

Вступ

Питання наркоманії постало перед суспільством з прадавніх часів. Ніхто і не підозрював, що ця хвороба призведе до великих втрат, а найголовніше до втрати молодих, енергійних, талановитих особистостей, у руках яких знаходиться майбутнє нашої держави та перш за все наших дітей. На сьогоднішній день питання боротьби з наркоманією стоїть на одному рівні з питанням стосовно боротьби зі злочинністю.

Звичайно – це одні з найважливіших соціальних трагедій. Адже вони пов’язані один з одним, так як майже 45 % злочинів вчинюються у стані наркотичного сп’яніння. Нажаль, на сьогоднішній день суспільство не винайшло ліків від цієї страшної хвороби. Законодавство нашої держави ще недосконале для боротьби з наркоманією. Кожний рік число зростає і на даний момент сягає 16 % (1 млрд. чол., коли всього населення у світі приблизно 6 млрд.). Як видно, наркоманія – це «Ахіллесова п’ята» не лише нашої держави, але й усього світу.

На сьогоднішній день вирішення проблеми наркоманії означає позбутися майже половини проблем, які постають перед державою та суспільством. Це першочергове завдання органів державної влади та громадян, як України, так і інших країн.

У своїй роботі я прагну дослідити корінь виникнення та поширення наркоманії, а також розглянути основні причини і розкрити наслідки до яких призводить недбалість деяких особистостей. Хоча в подальшому це так не можна назвати, тому що вони, обравши цей шлях, втрачають свою гідність та людяність.

Мета: дослідити рівень наркозалежної поведінки у дітей підліткового віку.

Актуальність проблеми.

Дійсно проблема наркоманії являється актуальною на сьогоднішній день, про неї можна багато говорити, адже зараз існує безліч літератури, у якій описано та розповідається про це страшне явище, яке заполонило увесь світ. Важливо актуальним є те, що на сьогоднішній день суспільство не винайшло ліків щоб зупинити цю хворобу. Саме це спонукає до того, щоб серйозно задуматись над поширенням наркоманії, адже це переросло у серйозну проблему. Актуальним являється також виникнення та поширення наркоманії, дуже важливо дізнатися на основі чого така страшна хвороба як наркоманія почала виникати. Ще у давньому Єгипті вчені описували побічні дії наркотичних речовин. Різні вчені, вивчаючи це явище, по своєму описували наркоманію та охарактеризовували її.

Предмет дослідження: наркозалежна поведінка у підлітків.

Об’єкт дослідження: наркоманія у підлітковому віці.

Завдання:

1. Теоретичний аналіз проблеми наркозалежної поведінки підлітків у вітчизняній та зарубіжній літературі.

2. Проаналізувати фактори, які впливають на виникнення наркозалежної поведінки у підлітків та способи припинення такої поведінки.

3. Провести екстремальне дослідження, за допомогою спеціально розроблених анкет, на визначення наркозалежної поведінки.

4. Розробити рекомендації.

Методи дослідження: емпіричні методи, аналіз продуктів діяльності.

База дослідження: Хорошівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Білогірського р-ну, Хмельницької обл.

Закрыть

ПСИХОЛОГИЧЕСКИЕ ОСОБЕННОСТИ НАРКОЗАВИСИМЫМ ПОВЕДЕНИЯ ПОДРОСТКОВ

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.