Психодиагностика подростков группы риска с проблемами употребления наркотических средств при проблемами с сексуальным развитием

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 45

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

 ПЛАН

 Вступ

 1. Залежна (адиктивна) поведінка

 2. Стани наркоманії

 3. Психологічні особливості наркозалежного

 4. День  сьогоднішній

 5. Соціальна небезпека наркоманії

 6. Підліток і його проблеми

 6.1. Очима підлітка

 6.2. Батьки підлітка і їх проблеми

 7. Наркотики  в  молодіжному  середовищі

 8. «Професійні» хвороби наркоманів

 9. Наркотики і сексуальна активність підлітків

 9.1. Наркотики і секс

 Висновок

 Список літератури

Вступ

Я не беруся роз'яснити, а лише відтіняю; хочу не навчити, а захопити. Пожвавити в точному значенні слова.

Ф.Г. Лорка

Сім'я - це доля. Ніщо так не мітить життя людини, як любов, не одержана в дитинстві, як та модель внутрісімейних відносин, яку дитина в дитинстві сприйняла і зробила зразком на все життя, що залишилося. Коли в сім'ї є залежний від алкоголю або наркотиків, то виникає особливий тип сімейних відносин залежна сім'я. Центральним стає споживання алкоголю (наркотика). Змінюється емоційний стан і особа не тільки залежного, але і всіх членів сім'ї. Їх називають співзалежними. На підсвідомому рівні члени сім'ї можуть підтримувати споживання наркотика. Виникають хвороботворні ролі. Все взаємозалежне. Залежний маніпулює, співзалежні маніпулюють. Правила гри визначені. Приречений і результат.

Робота з підлітками, практика сімейної психотерапії все частіше приводили до проблем розвитку дітей в умовах залежної сім'ї. Тілесні хвороби, проблеми у взаємостосунках, комплекс неповноцінності, незнання мови відчуттів, дратівливість і так звана невмотивована агресія, порушення поведінки від втеч до наркоманії - ось далеко не повний перелік проблем, причиною яких є залежна сім'я. Спроби допомогти таким дітям натрапляли на проблеми залежної сім'ї, а іноді і на неусвідомлений опір. Стало зрозуміло, що хоча б без полегшення негативного сімейного тиску, лікувальний ефект буде мінімальним.

При розгляді особливостей залежної сім'ї і її впливу на дітей була зроблена спроба подивитися на сім'ю зсередини, очима дитини і підлітка. Описуються стратегії виживання дітей в залежній сім'ї і стадії необхідного емоційного відділення підлітка від сім'ї.

В залежній сім'ї страждають не тільки діти. Страждають всі, і проблеми є у всіх. Тому розглянуті і психологічні проблеми дорослих.

Коли пропонують спробувати "косяк" або "уколотися", запевняючи, що нічого страшного в цьому ні, багато хто і думає, що так воно і є. Але...

Вживання найпростішої "травички" призводить до того, що через рік-другий вона перестане приносити задоволення і захочеться вже чого-небудь "покрутіше". І обов'язково у цей момент виявиться добра душа, яка запропонує більш сильно діючий засіб - кокаїн, героїн або морфій.

Наркоманія – важке захворювання, що викликається зловживанням наркотиками. Вона виявляється постійною потребою в прийомі наркотичних речовин, оскільки психічний і фізичний стан хворого залежить від того, чи прийняв він препарат, до якого розвинулося звикання. Наркоманія веде до грубого порушення життєдіяльності організму і соціальної деградації. Це хвороба з хронічною течією, розвивається поступово. Причиною її є здатність наркотичних речовин викликати стан сп'яніння, що супроводжується відчуттям повного фізичного і психічного комфорту і благополуччя. Наркотик - це отрута, яка поволі руйнує не тільки внутрішні органи людини, але його мозок і психіку. Бензин або клей "Момент", наприклад, перетворюють людей в розумово неповноцінних за 3-4 місяці, "безпечні коноплі" - за 3-4 роки. Людина, що вживає морфін, через два три місяці настільки втрачає здатність що-небудь робити, що перестає за собою дивитися і повністю втрачає людський вигляд.

Ті ж, хто вживає кокаїн, живуть не більше 3-4 років. В один прекрасний момент вони гинуть від розриву серця або тому, що їх носова перегородка стоншується і починає нагадувати пергаментний листок, який тріскається, лопається, і, врешті-решт, все закінчується смертельною кровотечею.

При вживанні ЛСД людина втрачає здатність орієнтуватися в просторі, у нього з'являється відчуття того, що він може літати. В результаті він, повіривши в свої можливості, стрибає з останнього поверху...

Всі наркомани, незалежно від виду наркотика, що приймається, довго не живуть. Вони втрачають для живих істот інстинкт самозбереження. Це призводить до того, що біля 60% з них протягом перших двох років після залучення до наркотиків роблять спробу самогубства. Багато чим це вдається.

Вживання наркотиків в традиційних суспільствах регулювалося строгими правилами, так що реальною соціальною проблемою наркоманія стала лише в індустріальну епоху і в першу чергу у великих містах. Крім індивідуалізації, відчуження і інших чинників, тут потрібно назвати і процес розвитку фармакології. Жителі цивілізованих країн поступово звикли до того, що лікарі можуть врятувати їх від будь-якого болю. Наприклад, з середини 19 сторіччя всі складні операції проводили під загальним наркозом, і смерть від больового шоку поступово ставала в лікувальних установах Європи рідкістю. Лікарі розуміли, що багато анальгетиків надзвичайно небезпечні, але замінити їх було важко.

Закрыть

Психодиагностика подростков группы риска с проблемами употребления наркотических средств при проблемами с сексуальным развитием

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.