Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 32

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ПЛАН

Вступ. 2

1. Розвиток пізнавальної сфери особи дитини в період раннього дитинства. Мовний розвиток. 4

1.1 Емоційний розвиток дитини раннього віку. 4

1.2. Особливості мислення. 5

1.3. Наочна діяльність. 7

1.4. Особливості мовного розвитку. 8

1.5 Чинники, що впливають на розвиток мови. 9

2. Криза трьох років. 11

2.1. Загальна характеристика кризи. 11

2.2. Симптоми кризи трилітнього віку. 12

2.3 Дослідження особових новоутворень у дітей в період кризи трьох років. 17

2.4 Розвиток відношення, що визначають становлення особового новоутворення періоду кризи трьох років. 21

Висновок. 27

Глосарій. 29

Список використаних джерел. 30

Додаток. 32

Вступ

У психології, головним чином дитиначій і віковій, під онтогенезом розуміють відрізок життя індивіда від народження до настання зрілості.

Ми розглянемо первинні етапи розвитку дитини, період від народження до трьох років.

Народившись, дитина відділяється від матері фізично, але біологічно пов'язаний з нею ще тривалий час. В кінці дитинства, набуваючи деякої самостійності, він стає біологічно незалежним. А ось наступний етап - психологічне відділення від матері, настає вже в ранньому дитинстві.

Раннє дитинство - це особливий період в житті дитини. В цей час відбувається стрімкий психічний і фізичний розвиток, закладається основа для подальшого формування і становлення дитини як особа. Основними досягненнями раннього дитинства, які визначають розвиток психіки дитини, є: опанування тіла, опанування мови, розвиток наочної діяльності. Перетворення, які зазнає дитина за перші три роки, дуже значні. Деякі психологи вважають серединою психічного розвитку людини, вік трьох років. Здається, ще вчора ваше маля було милим і слухняним, а ви, вже трохи відпочивши від безсонних ночей, почали відчувати всю радість материнства (або батьківства), як раптом перед вами нове випробування - дитини як підмінили. Він вередує, упирається, з ним важко навіть домовитися в тих ситуаціях, в яких раніше досить було просто попросити або навіть вказати на те, що потрібно робити.

Приблизно до трьох років, починають набувати людських властивостей: пам'ять, сприйняття, уява і увага дитини. Але головне полягає в тому, що в даному віці дитина опановує те уміння, яке істотним чином впливає на його подальший поведінковий, інтелектуальний і особовий розвиток. Саме у ранньому віці дитина вперше відкриває, для себе той чудовий факт, що все в світі людей має свою назву. Через мовне спілкування з дорослими він набуває в десятки разів більше інформації про навколишній його світ, чим за допомогою всіх даних йому від природи органів чуття. Для дитини мова є не лише незамінним засобом спілкування, але також грає найважливішу роль в розвитку мислення і в саморегуляції поведінки. Направлена з кінця раннього дитинства не лише на довколишніх людей, але і на самого себе, мова дозволяє дитині опановувати власну поведінку і власні психічні процеси, робити їх певною мірою довільно регульованими. Йдеться про здатності розуміти і активно користуватися мовою в спілкуванні з людьми. Завдяки мовній взаємодії з дорослими, дитина з біологічної істоти, перетворюється, по своїх поведінкових і психологічних якостях в людину, а до кінця цього періоду в особу, з'являються особисті дії і свідомість "Я сам", прояв "Я" дитини.

Мета даної роботи – познайомитися з особливостями психічного розвитку людини в період раннього дитинства. Для досягнення даної мети, необхідно вирішити наступні завдання:

1. Розглянути розвиток пізнавальної сфери особи дитини в період раннього дитинства.

2. Розглянути прояви кризи в трилітньому віці.

Закрыть

Кризис трех лет

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.