Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 27

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст 

Вступ. 3

1. Поняття, місце та роль парламентів у системі влади в зарубіжних країнах. 4

2. Класифікація парламентів. 7

3. Структура парламентів та порядок їх формування. 10

4. Повноваження парламенту. 17

5. Конституційно-правовий статус депутата в зарубіжних країнах. 24

Висновки. 27

Використана література. 28

Вступ

Сучасний парламент - це найвищий орган народного представництва, виражає суверенну волю народу, покликаний регулювати найважливіші суспільні відносини головним чином шляхом прийняття законів, здійснює контроль за діяльністю органів виконавчої влади та вищих посадових осіб. Парламент володіє і багатьма іншими повноваженнями. Він формує інші вищі органи держави, наприклад, в деяких країнах обирає президента, утворює уряд, призначає конституційний суд, ратифікує міжнародні договори, укладені урядом, оголошує амністію і т.д.

Концепція національного (народного) представництва, що склалася ще в XVIII-XIX століттях, може бути викладена як сукупність таких принципів: національне (народне)представництво засновується конституцією; нація (народ) як носій суверенітету уповноважує парламент здійснювати від його імені законодавчу владу; з цією метою нація (народ) обирає до парламенту своїх представників - депутатів, сенаторів і т.п.; член парламенту - представник всієї нації, а не тих, хто його обрав, і тому не залежить від виборців, не може бути ними відкликаний.

Значення парламенту в сучасному суспільстві величезна. Він є виразником інтересів різних політичних сил, ареною пошуку компромісів. У ряді випадків, однак, у парламентській діяльності домінують дрібні і найдрібніші інтереси, особисті амбіції, різні неформальні зв'язки, як це буває в країнах СНД. Світовий досвід показує, що парламент тоді виступає справжнім представником нації (народу), коли в його складі є великі політичні об'єднання депутатів, які виражають інтереси значних прошарків суспільства.

Закрыть

Парламенты в зарубежных странах

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.