Гражданское общество и проблемы установления в Украине

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 26

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст 

Вступ. 3

1. Правовий вимір соціальної держави і громадянського суспільства. 4

2. Соціальний вимір правової держави і громадянського суспільства. 10

3. Концептуальні засади інклюзивної освіти в Україні 15

Висновки. 23

Література. 27

Вступ

В загальносвітовій історії процес розбудови громадянського суспільства і відповідної йому правової держави надзвичайно складний і тривалий, особливо тоді, коли відбуваються з відхиленням від природно-історичних процесів, пов'язані з виникненням різного роду тоталітарних режимів, подолання наслідків яких потребує багато часу і спільних зусиль всього суспільства.

Становлення громадянського суспільства в Україні розпочалося зі здобуттям нею державної незалежності в надзвичайно складних умовах пост-тоталітарного періоду. Складність завдань і проблем полягає не лише в подоланні кризових явищ, що охопили політичну і особливо економічну сфери, а в необхідності, що найважливіше і найважче, зміни менталітету суспільної та індивідуальної свідомості, подолання патерналізму, що формувалися десятиріччями під згубним впливом тоталітарного режиму, формуванні вільної особи з високою політичною, економічною і правовою культурою, яка усвідомлює свою цінність і гідність.

На конституційному рівні має бути закладена якісно нова модель правової організації життя людини і суспільства, відповідно до якої державний і суспільний механізм спрямовується на здійснення і захист прав і свобод людини, забезпечення рівних можливостей для всіх людей. Всі політичні, економічні, соціальні і культурні права людини мають знайти своє відбиття у відповідних інститутах громадянського суспільства, таких, як власність, свобода підприємництва, сім'я, освіта, наука і культура, громадські об'єднання, свобода інформації та інших.

Закрыть

Гражданское общество и проблемы установления в Украине

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.