Ответственность в хозяйственном праве

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 33

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План 

Вступ 

1. Загальна характеристика відповідальності у господарському праві.

2. Господарсько-правова відповідальність та сучасні засоби її застосування.

2.1. Відшкодування збитків

2.2. Штрафні санкції

2.3. Оперативні санкції

2.4. Адміністративно-господарські санкції 

Висновок 

Список використаної літератури

Вступ

Перехід економіки України до розвинутих ринкових відносин багато в чому залежить від правового забезпечення ринкових реформ, від створення належних умов функціонування суб’єктів господарської діяльності, від суворого додержання останніми вимого чинного законодавства.

Значення юридичної відповідальності, у тому числі господарсько-правової, нині істотно зростає у зв'язку з підвищенням ролі правових засобів у вирішенні завдань регламентації господарського обігу. Відповідальність має розглядатися в якості одного з діючих важелів механізму господарювання, що здійснює значний вплив на прискорення економічного розвитку нашого суспільства. У цьому виявляється актуальність дослідження господарсько-правової відповідальності та господарських санкцій.

Відповідальності в господарському праві присвячена досить значна наукова юридична література. Найбільш докладно ці роботи розглядались в роботах В. К. Мамутова, В. С. Щербини, А. М. Подоляки, Д. Липницького. Однак, залишається багато дискусійних проблем, що становлять значний інтерес, тим більш, що в загальній теорії також не вироблено єдиного поняття юридичної відповідальності.

Господарсько-правова відповідальність покликана стимулювати належне виконання вказаних обов’язків, гарантувати законні права та інтереси контрагентів, споживачів і самої держави, в тому числі і відшкодування збитків учасників товарообігу самої держави. При цьому повинна дотримуватись договірна дисципліна і суспільний господарський порядок, в якому зацікавлені суб’єкти господарської діяльності, споживачі і сама держава.

Метою курсової роботи є дослідження в комплексному аналізі господарсько-правової відповідальності у її співвідношенні з господарськими санкціями, крім цього сформулювати рекомендації щодо вдосконалення деяких положень господарського законодавства України.

Предметом дослідження є поняття господарсько-правової відповідальності, її видів, а саме відшкодування збитків, штрафних, оперативних та адміністративно-господарських санкцій, а також наслідки застосування цього господарського інституту.

Проблематика дослідження полягає в тому, що сучасний стан діяльності дає підставу констатувати наявність комплексу проблем, зокрема, це стосується адміністративно-господарських санкцій, які передбачені в Господарському кодексі України, але не знайшли свого закріплення в інших законах.

Закрыть

Ответственность в хозяйственном праве

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.