Уголовно-правовая характеристика мошенничества с финансовыми ресурсами (ст. 222 УК). Отличие от мошенничества (ст. 190 УК)

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 24

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1. ПОНЯТТЯ ШАХРАЙСТВА 4

1.2. Шахрайство 6

1.3. Основна відмінність Шахрайства з фінансовими ресурсами від Шахрайства 7

РОЗДІЛ 2. СКЛАД ЗЛОЧИНУ ШАХРАЙСТВА З ФІНАНСОВИМИ РЕСУРСАМИ 9

2.1. Об’єкт шахрайства з фінансовими ресурсами 9

2.2. Об’єктивна сторона шахрайства з фінансовими ресурсами 9

2.3. Суб’єкт шахрайства з фінансовими ресурсами 15

2.4. Суб’єктивна сторона шахрайства з фінансовими ресурсами 16

РОЗДІЛ 3. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА 18

3.1. Кримінальна відповідальність за шахрайство з фінансовими ресурсами 18

РОЗДІЛ 4. РОСЛІДУВАННЯ ШАХРАЙСТВА З ФІНАНСОВИМИ РЕСУРСАМИ 21

4.1. Початок розслідування 21

ВИСНОВКИ 23

ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА 24

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 25

ВСТУП

Тема моєї курсової роботи - «Кримінально-правова характеристика шахрайства з фінансовими ресурсами». Актуальність даної теми на сьогоднішній день, полягає у тому, що шахрайство з фінансовими ресурсами є злочином у сфері господарської діяльності, який входить до групи суспільно-небезпечних діянь, що посягають на кредитно-фінансову систему України, а його безпосереднім об’єктом є фінансова діяльність органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим чи органів місцевого самоврядування, банків або інших кредиторів, яка здійснюється ними у сфері господарської діяльності з приводу надання суб’єктам цієї діяльності фінансової допомоги, кредитування та пільгового звільнення від оподаткування.

Отже, шахрайство з фінансовими ресурсами в цілому посягає на таку соціальну цінність, як власність, оскільки регламентований законодавством порядок надання кредитів забезпечує здійснення власником своїх повноважень на безпечне розпорядження належними йому на праві власності фінансовими ресурсами, а надання субсидій, субвенцій, дотацій чи пільг щодо податків – забезпечує здійснення цих повноважень щодо державного, комунального чи приватного майна або порядку формування державного чи комунального майна (у ситуації з наданням пільг щодо податків) уповноваженими на такі дії відповідними органами та їх службовими особами.

Особливістю механізму заподіяння шкоди охоронюваним кримінальним законом цінностям при вчиненні даного злочину є те, що вона спричиняється “зсередини”, тобто розрив соціального зв’язку між учасниками фінансової діяльності відбувається шляхом протиправного виходу одного з них за межі її здійснення.

Мета курсової роботи: з’ясувати, що таке шахрайство з фінансовими ресурсами, і його відмінність від суміжних злочинів.

Закрыть

Уголовно-правовая характеристика мошенничества с финансовыми ресурсами (ст. 222 УК). Отличие от мошенничества (ст. 190 УК)

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.