Профилактика правонарушений несовершеннолетних

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 30

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст

Вступ. 3

Розділ 1. Правопорушення неповнолітніх та педагогічні методи їх попередження  4

1.1. Правопорушення і злочини серед підлітків. 4

1.2. Педагогічні проблеми профілактики правопорушень неповнолітніх. 10

1.3. Напрямки психологічної роботи в учнівському середовищі, спрямовані на зменшення темпів розвитку злочинності 16

Розділ 2. Сутність і зміст профілактики правопорушень неповнолітніми. 21

2.1. Профілактика асоціальних проявів поведінки неповнолітніх. 21

2.2. Порівняння змісту соціально-профілактичної та педагогічно-превентивної діяльності 22

2.3. Типи профілактичних заходів. 24

2.4. Рівні профілактичної діяльності 25

Висновки. 28

Використана література 30

Вступ

Актуальність теми – полягає в тому, що злочинність серед неповнолітніх сьогодні являється домінуючою серед вчинених злочинів взагалі. Злочинність – соціальне зло. Злочинність неповнолітніх – багаторазово збільшене зло. Тому боротьба зі злочинністю серед неповнолітніх є, на мою думку, приоритетним завданням слідчих органів та прокуратури.

Мета роботи – висвітлення питань, що стосуються профілактики правопорушень, що скоєні підлітками, дослідження методів народної педагогіки боротьби з цим явищем.

Розглядаючи проблему злочинності серед неповнолітніх сьогодні, на мою думку, необхідно виділити сукупність обставин та факторів, що сприяють її збільшенню. Їх дуже багато. Але одним з основних цих факторів неодмінно є сім’ї, в якій виховуються майбутні правопорушники і злочинці. Існують такі сім’ї, де дітям ще з дитячого садка приділяють недостатньо уваги, закривають очі на їх погану поведінку, безвідповідальне ставлення до оточуючого світу та людей, заохочують їх розбещеність та примхи, сприяють набуттю ними поганих звичок. Сукупність всіх цих якостей надалі може стати образом життя, що неухильно приведе таку людину на злочинний шлях. Іншим фактором є безцензурний показ кіно та відеофільмів, які своїм змістом провокують молодь до імітації поведінки “героїв” кривавих та насильницьких стрічок, порнофільмів тощо. 

Втілення такої поведінки у власне життя підлітка із недостатньо стійкою психікою чи відсутністю моральних цінностей також допомагає йому знайти своє “місце” у світі. Прагнення до задоволення життєвих потреб за прототипом західного образу життя тягне за собою розповсюдження у підлітків бажання наживи будь-яким, у тому числі й кримінальним способом.

Закрыть

Профилактика правонарушений несовершеннолетних

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.