Уголовная ответственность за государственную измену

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 27

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу
Зміст

Вступ. 3

І. Поняття та правовий аналіз державної зради. 5

ІІ. Об’єкт злочину. 6

ІІІ. Об’єктивна сторона злочину. 9

ІІІ.1.Перерехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту. 10

ІІІ.2. Шпигунство.. 12

ІІІ.3.Надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги у проведенні підривної діяльності проти України. 13

ІV. Суб’єкт злочину. 16

V. Суб’єктивна сторона. 18

VІ. Застосування покарання. 21

VІІ. Звільнення від кримінальної відповідальності 24

Висновок. 26

Література. 28

Вступ

Державна зрада є одним із злочинів, який посягає на територіальну цілісність та недоторканість держави. Справжній патріот своєї держави ніколи б не зважився на вчинення цього злочину. Можливість вчинення такого роду злочину наступає з утворенням держави, тому цей вид злочину має довгу історію. Історично склалося, що кожна держава старається тримати в собі таємниці, які не бажано знати іншим державам, і розкриття яких може знищити або принизити державу.

На сучасному етапі життя кожна держава виділяє державну зраду, як один із основних злочинів.

В Україні цей злочин регулюється Кримінальним Кодексом України, а саме ст.111. Цей злочин входить в групу злочинів проти основ соціальної безпеки України.

Злочин проти основ національної безпеки України є найбільш небезпечним посяганням на суспільні відносини, які забезпечують державну безпеку, обороноздатність, незалежність країни, її конституційний лад. Без належної кримінально-правової охорони цих соціальних цінностей неможливе нормальне функціонування держави та відповідних її інститутів.

Родовим об’єктом злочинів, передбачених у цій роботі, є суспільні відносини з охорони основ національної безпеки України: її конституційного ладу, сувернітету, територіальної недоторканості, обороноздатності. Іншими словами, родовим об’єктом цих злочинів є суспільні відносини, що забезпечують саме існування України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної і правової держави. [6; ст.1]

З об’єктивної сторони злочини проти основ національної безпеки України здійснюються шляхом активної поведінки-дії. При цьому вони вважаються закінченими з моменту здійснення самого діяння, незалежно від настання фактичної шкоди основам національної безпеки України.

Висока небезпечність цих злочинів виражається в їх суб’єктивних ознаках: всі вони здійснюються умисно і, як правило, з прямим умислом, за якого особа бажає заподіяти шкоду основам національної безпеки України.

Отже, можна визначити, що злочин проти основ національної безпеки України - це передбачені кримінальним законом умисні суспільно небезпечні дії, що посягають на конституційний лад, суверенітет і соціальну недоторканість України.

Закрыть

Уголовная ответственность за государственную измену

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.