Понятие и виды договоров в римском частном праве

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 33

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План 

Вступ. 3

1. Поняття договорів у римському приватному праві 4

2. Окремі види договорів. 7

Вербальні контракти. 7

Літеральні, або ж лібральні (письмові) контракти. 9

Реальні контракти. 10

Консенсуальні контракти. 16

Інномінальні (безіменні) контракти. 22

Пакти та їх види. 24

Висновки. 30

Використана література. 31

Вступ

Незважаючи на багатовіковий процес вивчення спадщини Стародавнього Риму, предмет римського права залишається актуальним і донині. Значення римського права проявилося і виявляється до цих пір в самому явищі його сприйняття, як основи національного права, в усьому світі.

Римське право характеризується неперевершеною по точності розробкою усіх суттєвих правових відносин простих товаровласників (покупець і продавець, кредитор і боржник, договір, зобов'язання).

Особливо велике значення мають ті правомірні дії, які спрямовані на встановлення, зміну або припинення права обов'язків (так звані угоди). Римські юристи не виробили загального поняття угоди, вони знали тільки окремі конкретні договори.

Договір унікальний правовий засіб, породжений загальним інтересом сторін в укладенні договору і його належному виконанні.

Оскільки в даній роботі види договорів та їх особливості будуть обговорюватися окремо, то представляється доцільним під словом договір розуміти двосторонню правомірну угоду, воля сторін в якій спрямована на встановлення зобов'язання.

Отже, найбільш важливим джерелом зобов'язань в Римі був договір.

Закрыть

Понятие и виды договоров в римском частном праве

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.