Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 21

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

Вступ. 3

І. Передумови створення ювенальної юстиції в Україні. Актуальність та існуючі проблеми  4

ІІ.Історія становлення ювенальної юстиції, світовий досвід. 12

ІІІ.Перспективи розвитку ювенальної юстиції в Україні 16

Висновки. 19

Список використаної літератури. 21

Вступ

Питання, пов’язані із здійсненням профілактики правопорушень серед неповнолітніх, вже багато років турбують громадськість, вчених-юристів та правоохоронців-практиків багатьох країн світу. Найбільш гостро вони постають у країнах, що розвиваються, та у країнах з перехідною економікою, до яких належить і Україна. Трансформаційні процеси, пов’язані із реформуванням Української державності, оновленням галузей законодавства, що регулюють відносини в різних сферах суспільного життя, зміною та удосконаленням системи та правового статусу органів державної влади і місцевого самоврядування, супроводжуються загостренням багатьох соціальних проблем, які негативно впливають на формування особистості неповнолітніх і сприяють вчиненню ними правопорушень. У зв’язку з цим питання запровадження ювенальної юстиції в Україні на мій погляд є досить актуальним для розгляду.

Метою даної роботи є вивчення конкретних кроків, які були зроблені на державному рівні з метою реалізації «дитячого правосуддя» та обґрунтування необхідності їх здійснення у подальшому.

Закрыть

Ювенальная юстиция в Украине

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.