ЗМІСТ

ВСТУП

I. ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП
1.1. Формування загальних вимог та технічних умов проектованого Виробу
1.2. Дизайн-аналіз аналогів

II. КОНСТРУКТОРСЬКИЙ ЕТАП
2.1. Розробка початкових ідей
2.2. Оцінка ідей для вибору найбільш досконалої форми
2.3. Детальне відпрацювання кращої ідеї
2.4. Добір матеріалів, інструментів та обладнання
2.5. Вибір технології
2.6. Економічне та екологічне обґрунтування

III. ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЕТАП
3.1. Виконання технологічної послідовності виготовлення виробу
3.2. Самоконтроль власної діяльності
3.3. Дотримання технології і трудової дисципліни, культури праці

IV. ЗАКЛЮЧНИЙ ЕТАП
4.1. Корегування виконаного виробу
4.2. Аналіз підсумків

ВИСНОВОК

ЛІТЕРАТУРА

Вступ

Квілінг (від слова «quill», тобто «пташине перо») – це мистецтво скручувати вузьких та довгих смужок паперу в спіралі, змінювати їх форму і складати з вироблених деталей плоскі або об’ємні композиції.

Хоча достовірно походження квілінгу не відоме, вважається що він з'явився одразу після винайдення паперу, в Китаї у 105 н.е. Інші джерела стверджують, що квілінг практикувався у Давньому Єгипті. Одне можна сказати напевно – квілінг має дуже багату історію.

Вважається у 300 – 400 роки срібні та золоті дротики були закручені навколо стовпів та ваз, гарні ювелірні роботи було зроблено саме за допомогою техніки квілінг. До 1200-х це захоплення було дуже популярним. Головним матеріалом був метал, тож коли він став недоступним для мирянина, змінився на папір. Вперше документально згаданий квілінг у 1200-х, але фактично почав використовуватись у 1500-1600-ті французькими та італійськими черницями. Вони використовували рвані шматочки бібельдруку (особливо тонкий непрозорий папір) [2], та гусяче пір'я, щоб прикрасити релігійні догмати та картини. Саме використання гусячого пір'я породило термін "quilling".

Починаючи з кінця 1600-х квілінг став досить популярним захопленням у Європі та Англії серед молодих дам. У школах дівчата вивчали квілінг разом із вишиванням. Приклади таких робіт все ще існують із назвою школи та ім’ям дівчинки на звороті.

Квілінг ніколи не був розвагою у вільний час для жінок робочого класу. І лише дами вищого класу мали час на квілінг, не маючи потреби у роботі, доки підходящий наречений не зробить пропозицію. Цю техніку використовували для прикрашання та декорування меблів, ваз, підставок, корзин, шкатулок та ін. Тільки люди з грошима могли дозволити собі купівлю матеріалів для квілінгу. У якості фону використовували фольгу та флюди.

Поселенці привезли із собою квілінг у Америку, і там він пережив переродження.

У наші часи квілінг став досить відомим і доступним, тож кожен охочий тепер може створювати неповторні шедеври у себе вдома

Техніка квілінгу нескладна. Смужка спеціального паперу скручується в щільну спіраль. Для зручності скручування потрібно використовувати певний інструмент для квілінгу.

Одними з самих нескладних робіт є створення квітів, стебел і листя, особливих навичок при цьому не вимагається, а підсумкова робота виходить дуже красивою.

Техніка квілінг - досить проста у виконанні і вражаюче виглядає, якщо зі смаком підійти до виготовлення виробу. Суть техніки полягає в скручуванні тонких смужок паперу 3-6 мм рулончиками, у здавлюванні цих рулончиків в певні форми та виготовлення з них зображень. У техніці квілінг можна робити листівки, запрошення і просто об'ємні вироби.

Квіллінг або папероскручування є одним із способів, за допомогою якого можна виготовити картину. Така картина, виготовлена в техніці квілінг, здатна стати справжнім шедевром, так як з простого паперу можна створити захоплюючу і яскраву композицію. Безумовно, найчастіше картини в техніці квілінг роблять з квітів, але існують також інші рішення. Можна розмістити на картині природні елементи, людей, тварин, комах і птахів. Дуже красиво виходять птиці на гілці, метелики і золота рибка, якій згодом можна буде загадувати бажання.

Не зайвим буде вказати на велике значення техніки квілінгу як дидактичного засобу навчання у гуртку, що:

розвиває моторику рук

розвиває сприйняття, почуття

розвиває естетичний смак

розвиває спостережливість, увагу, уяву

сприяє розвитку всіх розумових процесів

ініціює творче мислення, фантазію

підвищує рівень художньо-естетичного сприймання

збагачує життєвий та художній досвід, емоційну сферу

сприяє ознайомленню з довкіллям, новими матеріалами, інструментами

сприяє опануванню різних типів практичної роботи

розвиває здатність правильно складати план виконання робіт, особливо при виготовленні великих форм

стимулює пошукову діяльність, здатність виконувати завдання різними способами.


І. ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП

1.3 Формування загальних вимог та технічних умов проектованого виробу:

Прикраса стін картинами в наш час стало класикою, яку широко застосовують в декорі приміщень. Зовсім недавно в моду увійшликартини в техніці квілінг, які складаються з окремих частин. Кожен елемент при цьому взаємозалежний з сусіднім, а всі вони в цілому складаються в один сюжет, тематику. Такакартина надає оригінальності, витонченості інтер’єру любій кімнаті. Кількість елементівможе бути яким завгодно. Картина в техніці квілінг надає величезний вибір стилів і напрямків образотворчого мистецтва.

Яскрава і життєрадісна картина, виготовлена своїми руками в техніці «квілінг», прикрасить будь-який будинок. Ця симпатична композиція здивує, порадує і, безсумнівно, стане прекрасним подарунком, виготовленим своїми руками.

Один з наймодніших видів рукоділля для декору інтер’єру — квілінг. Ще одна техніка, придумана, щоб приносити шарм в інтер’єр.

Саме тому для виготовлення я обрала картину в техніці квілінг, адже її можна використати для оформлення будь-якого інтер'єру, а у процесі виготовлення розвинути свої творчі здібності.

Важливі вимоги до тарілки з фруктами виготовленої в техніці квілінг – насиченість і яскравість кольорів.
До виготовленої картини ставляться такі вимоги:

легкість у виготовленні,

оригінальність,

естетичність.

Картина повинна бути красивою і виготовленою з екологічно чистих, не дорогих матеріалів.

Характеристики работы

Реферат

Количество страниц: 21

Бесплатная работа

Закрыть

Проектирование и изготовление картины в технике квиллинг Панда

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.