Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 48

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ПЛАН 

Вступ

1. Софія Русова - видатний педагог України

1.1. Ідея створення національної системи освіти С. Русовою

1.2. Погляди С. Русової на моральне виховання

2. Дидактичні принципи і правила С. Русової

3. Образ справжнього вчителя у спадщині Софії Русової

Висновок

Література

ВСТУП

Софія Федорівна Русова ввійшла в історію як видатний український педагог, автор оригінальної концепції націо­нального виховання, її життєве кредо — «жити задля наших дітей».

Педагогічні ідеї С. Русової — це історія української педа­гогічної думки, всебічний в історичному, національному, педагогічному, психологічному плані науковий аналіз спе­цифіки українського дитячого садка й школи. Характерною рисою педагогічних праць С. Русової є глибокий соціально-педагогічний ПІДХІД.

Педагогіка С. Русової грунтується на глибокому знанні педагогічних і психологічних концепцій минулого. Обґрун­товуючи сутність і значення виховання, вона виявляє талант психолога та особливе розуміння неповторності дитячої осо­бистості.

Як педагог і освітній діяч С. Русова докладала всіх зусиль і знань, щоб в Україні утверджувалися висока національна свідомість, пошана до духовних цінностей свого народу. Національне відродження України вона органічно пов'я­зувала з розвитком рідної мови, національної системи вихо­вання на всіх її ланках, розвитком національної школи. Закликом звучать сьогодні її слова: «У вселюдськім житті тільки той народ і виборе перемогу, який має найкращу школу!».

Закрыть

Педагогические идеи Софии Русовой

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.