Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 29

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План

Вступ. 3

Розділ І. Загальна характеристика професійної майстерності вчителя початкових класів. 5

Розділ ІІ. Шляхи формування професійної майстерності вчителів. 22

2.1. Школа молодого вчителя як одна із шляхів формування професійної майстерності 22

2.2. Зміст стажування молодого вчителя. 24

2.3. Форми роботи з молодими вчителями. 25

Висновок. 27

Список використаної літератури. 28

Додатки. 29

Вступ

Учитель.Це слово на все життя западає в нашу пам’ять з того дня і години, коли з малого світку своєї сім’ї ми вперше переступаємо поріг школи і, стаючи першокласниками, робимо, хоч дуже маленький, але багато в чому такий, що вирішує нашу майбутню долю, крок у велике життя.

І ще в первісному віці, коли люди жили родами, племенами, з’являлися серед них такі, які починали навчати інших. Ці люди старалися передати свій досвід молодим поколінням, свої знання. Згодом, їх почали називати вчителями (тобто ті, що вчать).

Мудрий, далекоглядний наставник на життєвій ниві, невтомний, самовідданий – аж до самопожертви – трудівник і безкорисливий слуга народу, лагідний, терплячий навчитель, високо свідомий громадянин своєї Вітчизни, перейнятий найгуманнішими ідеалами людства, мужній воїн і борець за справедливість – таким у нашій уяві постає вчитель.

Авторитети різних епох одностайно дають високу – власне, найвищу з усіх можливих – оцінку значущості педагогічного подвижництва.

Слова глибокої дяки присвячували поети всіх епох учителеві за його суспільний подвиг. Його праця, осяяна глибокою думкою і животрепетною емоцією, відбивається в незлічених творах художньої літератури, а також у кіно, театрі, малярстві, скульптурі, музиці.

Можна скласти велику літературну хрестоматію з шанобливих відгуків майстрів красного письменства про такий нелегкий, але доконче потрібний для поступу людства благородний труд учителя.

Народний учитель – творець духовного світу юної особистості, довірена особа суспільства, якій воно довіряє найдорожче, найцінніше – дітей, свою надію, своє майбутнє. Ця надзвичайно благородна і важка професія вимагає від людини, яка присвятила їй життя, постійної творчості, невтомної роботи думки, величезної душевної щедрості, любові до дітей, безмежної вірності справі. Своєю самовідданою працею по вихованню підростаючих поколінь учитель здобув глибоку вдячність і повагу народу.

Нерідко ми говоримо: педагогічна нива. І в цьому на наш погляд, є глибокий смисл. Дитячі душі – це своєрідна не піднята цілина. А справжній учитель – це мудрий сівач. І від того яким зерном засіємо ми цю ниву, залежатиме, які сходи зійдуть, яким буде майбутній урожай.

Справжній вчитель – це людина з гарячим серцем. Людина, яка віддає його дітям.

Закрыть

Профессиональное мастерство учителя начальных классов

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.