Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 29

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст

Вступ. 3

Розділ І. В.О.Сухомлинський про складові системи виховання повноцінного громадянина. 5

1.1. Громадянськість. Громадянське виховання. В.О.Сухомлинський про нього  5

1.2. Виховання патріотизму. 8

1.3. Виховання загальнолюдських цінностей як основа морального виховання  13

1.4. Розвиток мотивації до праці 16

Розділ ІІ. Особливості застосування ідей В.О.Сухомлинського в сучасній школі 20

2.1. Шляхи впровадження педагогічних ідей В.О.Сухомлинського. 20

2.2. Практична робота в сучасній школі. 23

Висновки. 27

Література. 29

Вступ

У сучасному українському суспільстві актуальність громадянського виховання особистості зумовлена потребою державотворчих процесів на засадах гуманізму, демократії, соціальної справедливості, власне процесом відродження нації.

Реформа освіти ставить проблему виховання громадянина на перше місце. Досвід минулого переконує педагогів у своїй життєвості і необхідності використання поряд з новими принципами і підходами.

Світова та українська педагогічна наука переживає пік інтенсивного вивчення й осмислення творчої спадщини В.Сухомлинського.

Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського належить не історії педагогіки: ідеї і практика талановитого педагога звернені до найважливіших проблем сучасності. Вони теоретично і практично серйозно обґрунтовані, доступно викладені, методично досконалі і відзначаються конкретним новаторським підходом.

Спадщина В.О.Сухомлинського - явище унікальне. У ній при вдумливому прочитанні можна знайти і безпосередні відповіді на хвилюючі сьогодні проблеми, і методологічний критерій для оцінки правильності і дійовості тих підходів, які породжує освітянська практика та й нинішня педагогічна наука.

Саме тому такою актуальною є тема курсової роботи “В.О. Сухомлинський про виховання повноцінного громадянина”.

Педагогічну спадщину видатного педагога досліджували багато вчених. Зокрема можна назвати імена О.Я. Савченко, О.В.Сухомлинської, І.Д.Беха, М.С. Вашуленка, І.А. Зязюна та ін., розвідки яких стосувалися також і розробленої видатним педагогом системи виховання повноцінного громадянина.

Окремі напрями у цій системі вивчали також В.К. Кіндрат (національно-патріотичне виховання), С.Б. Корнечук (виховання загальнолюдської моралі), В.І. Бондар (трудове виховання), З.М. Шевців (дбайливе ставлення до природи ) та ін.

Педагогічні ідеї В.Сухомлинського про виховання повноцінного громадянина знайшли відображення в Концепції громадянського виховання особистості в умовах розвитку української державності.

Об’єктом дослідженняє педагогічна спадщина Василя Сухомлинського, предметом - система поглядів його на громадянське виховання.

Метою курсової роботи є дослідження й розкриття теми “В.О.Сухомлинський про виховання повноцінного громадянина” , визначення та висвітлення основних аспектів даної теми. 

Закрыть

В.А. Сухомлинский о воспитании полноценного гражданина

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.