Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 30

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ 

І. ВСТУП 3

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА 4

1. Роль нестандартних уроків у формуванні особи молодших школярів    4

2. Система академіка Л.В.Занкова 9

3. Розвиваюча система Д.Б.Ельконіна і У.В.Давидова 12

4. Нестандартні уроки з математики Н.Б.Істоміної 13

5. Нестандартні форми уроків позакласного читання 16

6. Інтегровані уроки естетики в початковій школі 17

7. Нестандартний урок з російської мови. Кросворди іноземною мовою 20

8. Уроки-екскурсії з природознавства 26

ІІІ. ВИСНОВОК 29

ІV. СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 30

І. ВСТУП

До традиційних шкільних занять належать, як відомо, уроки вивчення нового матеріалу, закріплення знань, умінь і навиків, перевірки і обліку набутих знань, умінь і навиків, аналізу контрольних робіт, узагальнення і систематизації вивченого, повторення теми або розділу. Разом з цими формами навчання останнім часом широко використовуються і нетрадиційні або нестандартні. Це, зокрема, уроки-семінари, заліки, лекції, конкурси, подорожі, інтегровані уроки, заняття-конференції, диспути, уроки-казки, тематичні ігрові уроки, завдяки яким учні швидше і краще засвоюють програмний матеріал.

Орієнтація сучасної школи на гуманізацію процесу освіти і різносторонній розвиток особистості дитини припускає, зокрема, необхідність гармонійного поєднання власне учбової діяльності, в рамках якої формуються базові знання, уміння і навики, з діяльністю творчої, пов'язаною з розвитком індивідуальних завдатків учнів, їх пізнавальної активності, здатності самостійно вирішувати нестандартні задачі і т.п. Активне введення в традиційний учбовий процес різноманітних розвиваючих занять, специфічно направлених на розвиток сфер дитини особової мотивації і аналітико-синтетичної, пам'яті, уваги, просторової уяви і ряду інших важливих психічних функцій, є в цьому зв'язку одній з самих найважливіших задач педагогічного колективу.

Закрыть

Значение нестандартных уроков в учебно-познавательную деятельность младших школьников

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.