Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 43

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст 

1. Вступ. 3

2. Основні положення методики  вивчення фазових переходів. 4

2.1. Фази речовини. 4

2.2. Формула Клапейрона - Клаузіуса. 8

2.3. Випаровування. 11

2.4. Критична точка. 15

2.5. Рівняння Ван-дер-Ваальса. 17

2.6. Закон відповідних станів. 22

2.7. Потрійна точка. 24

2.8. Кристалічні модифікації 27

2.9. Фазові переходи другого роду. 30

3. Методика проведення уроків в класах з поглибленим вивченням фізики. 35

4. Висновок. 42

5. Література. 43

1. Вступ

Під час розгляду явищ випаровування і конденсації води ми встановили, що можуть існувати два різні стани води – рідкий і газоподібний – за тих самих температур і тиску. Ці стани відрізняються своїми властивостями, у цьому разі – густиною.

Якщо система поділяється на однорідні частини, що межують одна з одною і перебувають у фізично різних станах, то ці частини називають фазами системи.

Якщо дві або більше різних фаз речовини за даних температури і тиску існують одночасно, стикаючись одна з одною, і якщо при цьому маса однієї з фаз не збільшується за рахунок зменшення маси другої, то кажуть, що існує фазова рівновага.

Перехід речовини з одного стану в інший називають фазовим переходом. Фазовий перехід пов’язаний з якісною зміною властивостей речовини.

Кипіння, плавлення – приклад фазових переходів першого роду. Для фазових переходів першого роду характерна стрибкоподібна зміна властивостей речовини. Ці переходи супроводжуються стрибкоподібною зміною енергії стрибкоподібною зміною енергії, густини та інших параметрів.

Фазові переходи першого роду – дуже поширене в природі явище. До них належать випаровування і конденсація, плавлення і тверднення. Є такі фазові переходи, за яких внаслідок безперервної зміни кристалічної решітки перетворення відбуваються відразу в усьому об’ємі. Це призводить до того, що при певній температурі змінюється симетрія решітки. Така температура – точка фазового переходу другого роду.

Закрыть

Методика изучения фазовых переходов в условиях углубленного изучения физики

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.