Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 48

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

1.ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА. СВІТ КАЗКИ БРАТІВ ГРІММ 7

1.1. Історичний розвиток розпису тканини. 7

1.2. Брати Грімм. Чарівна скарбниця казок. 14

1.3. Обгрунтування теми. 20

2. ТВОРЧА ЧАСТИНА. СТВОРЕННЯ ЗАДУМУ МИСТЕЦЬКОГО ТВОРУ 24

2.1. Символічність казкових героїв в композиції. 24

2.2. Вирішення та зміни об'ємно — просторової текстильної композиції. 28

2.3. Колористичне вирішення композиції. 29

3. ТЕХНОЛОГІЧНА ЧАСТИНА. ГОЛОВНІ ТЕХНОЛОГІЧНІ ЕТАПИ 34

3.1. Відображення казки "Білосніжка і сім гномів" у різних видах мистецтва. 34

3.2. Процес виготовлення об'ємно - просторової композиції. 38

Висновок 42

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 46

ВСТУП

Мистецтво - це передусім виховання душі, виховання почуттів, поваги до духовних цінностей. Воно не тільки відображає життя, але й формує його, створює уявлення про прекрасне, окриляє душу. Мистецтво це пам'ять народу. Воно пов'язує часи в нашій свідомості, вибудовує наше минуле, робить нас співучасниками подій і давно минувших і нинішніх.

Дія мистецтва, конкретних його проявів в значній мірі зростає, коли воно звернено до актуальних потреб сучасності, розділяє з епохою її труднощі, радощі і здобутки. Художникам це необхідно для того, щоб вірно вибрати тональність своїх робіт, щоб не було в них ні надуманості, ні фальшу, щоб вони торкалися всіх таємних струн людської душі, заставляли думати і співпереживати і в той же час зміцнювати в людях оптимізм і мужність так необхідні в наш час.

Кожна епоха має свої пам'ятки, які дають можливість побачити, як люди навчились використовувати природні матеріали, що з них виготовляли і як робили звичайні речі творами мистецтва. З давніх - давен людина намагалася прикрасити свій побут, мати речі не просто зручні та потрібні, а й красиві. Прикрашені різьбою меблі, розписаний посуд,одяг, були звичайним явищем у побуті наших предків.

В різні історичних умовах розвивалось і мистецтво прикрашати тканини «батик». Це надзвичайно багатий і гідний подиву вид декоративної творчості, що має лише йому притаманні виражальні засоби. Розпис має рукотворний, імпровізований, індивідуальний характер. Таким розписом можна надати інтер'єру казковості, душевного спокою та теплоти від рук, які над ним працювали.

Мистецтво, являється найбільш цікавим засобом пізнання світу. З самого дитинства воно захоплює своїм різноманіттям. Безліч художніх образів розвивають фантазію, дарують яскраві думки та незабутні емоції. Мистецтво багатоманітне, воно є душею людини. Це багатий світ прекрасних образів, це прояв фантазії, це бажання зрозуміти сенс життя та людського буття, це концентрація творчих сил людини.

У своїй композиції, ми намагались створити світ чарівної казки, яка б підкорила дітей своєю задушевністю і веселістю, наївністю і мудрістю та пробудила б в дорослих душах світ дитячих емоцій, які являються втіленням душевної чистоти та щирості. Пробували мовою кольору передати всю красу та барвистість казкового світу. Композиційним задумом нашої роботи є пошук вічних джерел краси, пробудження дитячих емоцій за допомогою різноманітності кольору та легкого сприймання елементів розпису. Актуальність теми

Актуальність' даної роботи обумовлена тим, щоб переосмислити духовне надбання народів, не дати забути це надбання, використовувати його в чомусь більш новому,сучасному. Глибоко вивчати і надалі розвивати художню спадщину, використовувати її у сучасному побуті.

Звернути увагу молодого та старшого покоління на специфіку казки. Адже казка це продукт дорослої творчості для дітей,завдяки якому малюки можуть об'єднати себе з казковими персонажами і, як результат, - присвоїти собі їхні норми, цінності, зразки. Ототожнюючи себе з позитивними героями казок, дитина має змогу повірити в себе, засвоїти людські моральні норми та цінності, вчиться розрізняти добро і зло, тим самим, набуває духовності.

Актуальністю теми також являється прагнення молоді перейняти традиції і додати своє, набуте через власне світосприйняття у декоративно - ужитковому мистецтві, фольклорі тощо. Мета дослідження

Для створення об'ємно - просторової текстильної композиції, необхідно зібрати та проаналізувати інформацію по темі. Ознайомитися з матеріалами потрібними для виготовлення гномів, які будуть у вигляді ляльок, та з видами тканин потрібних для холодного батику та пошиття одягу для гномів, також з іншими матеріалами для виготовлення нашої композиції. Дослідити способи роботи з пластикою та можливості роботи з холодним батиком.

Мета створення об'ємно - просторової текстильної композиції «Світ казки братів Грімм» полягає у виражені теми за допомогою матеріалу, колористичного вирішення правильно побудованої композиції, пробудити світло дитинства у душах людей.

Об'єкт дослідження

Завдання роботи

Завдання 1. Опрацювати теоретичний матеріал з даної теми «Світ казки братів Грімм».

Завдання 2. Лінійне вирішення ескізу.

Завдання 3. Вирішення ескізу, в якому встановлюється співвідношення світлих та темних площин.

Завдання 4. Кольорове вирішення ескізу.

Завдання 5. Передати світ дитинства. Виконати проект роботи.

Завдання 6. Виконати роботу в матеріалі.

Завдання 7. Виконати роботу відповідно до творчого задуму. Практичне застосування

Практичне застосування роботи полягає в оздоблені інтер'єру дитячих кімнат, Дитячих садочків, кафе для дітей позашкільних розвивальних закладів для дітей і т.п.

Завдання полягало у створені краси, намаганні передати веселий настрій, викликати позитивні емоції, нагадати та показати казковий світ, який завжди зберігається в наших душах. Привернути увагу батьків до чудового світу казок, за допомогою яких можна і потрібно розвивати та виховувати дітей, присвоювати їм віру у прекрасне. Висновок

Завдання полягає в розробці об'ємно - просторової текстильної композиції, яка виконуватиме не лише естетичну функцію, а й стане предметом, що здатен певним чином впливати на життя. Зображені на ній об'єкти - символічні, мають певне смислове та енергетичне наповнення.

Мистецтво відіграє важливу роль у нашому житі, поки воно змушує нас замислитися над важливими проблемами і речами, що відбуваються навколо нас, поки хвилює свідомість людини, і не залишає нас байдужими.

Змінюючись, розвиваючись, зазнаючи впливу сьогодення, мистецтво продовжує зберігати в собі сформовані віками духовні критерії художнього творення основ життя і факту своєї причетності до цього процесу.

Закрыть

Создание объемно-пространственной текстильной композиции «Мир сказки братьев Гримм»

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.