Социал-демократические силы Болгарии и их влияние на решение политических и экономических проблем в 20 годы ХХ века

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 52

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст

Вступ. 3

1. Суспільно-політична та економічна криза в Болгарії у  1918-1919 pp. 5

2. Утвердження влади БЗНС.. 13

3. Політична боротьба на початку 20-х років. 21

4. Червневий переворот 1923 р. 26

5. Режим Александра Цанкова. 31

6. Другий уряд Демократичної змови. 40

7. Економічний розвиток і соціальні відносини Болгарії у 20-х роках ХХ ст. 45

Висновки. 50

Література. 53

Вступ

Внутрішня нестабільність країни призвела до загострення міжпартійного суперництва, зумовленого головним чином втратою престижу старими політичними партіями. Найбільше знизився вплив на населення партій ліберальної тріади (Ліберальної, Народно-ліберальної та Молодоліберальної), які привели Болгарію до другої національної катастрофи (1918 p.). Що ж до проантантівських партій, то вони втратили авторитет через неспроможність знайти вихід із післявоєнної кризи. Натомість різко зростала прихильність населення до лівих партій - БЗНС, БКП (т. с.), а певний час і до БРСДП. Це було наслідком Першої світової війни, яка спричинила революційні потрясіння в багатьох європейських країнах. Люди втратили довіру до влади.

Ватиканські та Перша світова війни негативно позначилися на економічному розвиткові Болгарії. Вони поглинули колосальні матеріальні та людські ресурси. Величезні кошти було витрачено на зброю, боєприпаси та обмундирування. Сотні тисяч молодих чоловіків, що становлять найдієздатнішу частину населення, було вбито або покалічено. Важким тягарем на економіку країни, підірвану трьома війнами поспіль, лягла величезна контрибуція, яку Болгарія зобов'язана була сплатити державам, що перемогли в Першій світовій війні.

Не менш складною для Болгарії була проблема біженців, які десятками тисяч прибували з Македонії, Західної Фракії, Південної Добруджі та Західного Пограниччя. Їм необхідно було забезпечити притулок, харчування, а в подальшому місце праці та постійного проживання. Країні, яка була майже зруйнована, зробити це було дуже важко. Крім того, економічну ситуацію дестабілізували соціальні та політичні конфлікти, що потрясали країну.

Післявоєнна господарська криза тривала в Болгарії упродовж чотирьох-п'яти років, після чого настав короткий період стабілізації (1924-1929). За нею розпочалася світова економічна криза 1929-1933 pp. Вона зашкодила господарському життю Болгарії набагато більше, ніж життю розвинених європейських держав.

Метою курсової роботи є дослідження соціал-демократичних сил Болгарії та їх вплив на розв’язання політичних і економічних проблем у 20 роки ХХ століття.

Предмет - теоретичне обґрунтування особливостей розвитку Болгарії в 20-ті роки ХХ століття.

Об’єктом роботи є Болгарія, її політичні та економічні проблеми у 20-тих роках ХХ століття.

Закрыть

Социал-демократические силы Болгарии и их влияние на решение политических и экономических проблем в 20 годы ХХ века

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.