Попытки восстановления украинской независимости в период Второй мировой войны

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 60

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

РОЗДІЛ I. РОЗТАНОВКА УКРАЇНСЬКИХ ПОЛІТИЧНИХ СИЛ НА ПЕРЕДОДНІ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ 5

1.1. Політична платформа ОУН(б) відновлення української держави 5

1.2. Політична платформа ОУН(м) відновлення української держави 23

РОЗДІЛ II. СПРОБИ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВА 26

2.1. Діяльність Отамана Тараса Боровця 26

2.2. Проголошення Організацією українських націоналістів Акту відновлення Української держави 33

2.3. Діяльність УПА 39

РОЗДІЛ III. ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ 48

3.1. Українська Головна Визвольна Рада 48

ВИСНОВОКИ 54

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 56

ДОДАТОК 58

ВСТУП

Напередодні Другої світової війни українські землі залишалися роз’єднаними. Вони входили до складу чотирьох держав, що мали різний соціальний-політичний устрій і дотримувалися різних моделей панування на підвладним їм територіям. Спільне між цими країнами було їх ставлення до України, намагаючись в будь який спосіб перешкодити створенню Незалежної Української Держави

Актуальність моєї теми: Про спроби відновлення Української держави у період Другої світової війни, що більше як півстоліття пройшло як минули ти дні, коли відгриміли останні залпи Другої світової війни. Часу, коли німецький фашизм піддав важким випробуванням не лише фізичну могутність народів, але й такі їх переконання як патріотизм і дружбу, відданість своїм традиціям, могутність людського духу, братню підтримку найбільш приниженим і постраждавшим від жорстоких військових подій.

Якраз у ці важкі дні, місяці й роки з особливою силою, проявилася незламність духу українських та інших людей, які проявили чудеса героїзму не лише на фронтах, але й у спільній боротьбі з іншими народами на територіях, окупованих ворогом, де сформувався, зміцнів і набрав величезного розмаху грандіозний не лише за своїми масштабами, але й за своєю силою і значимістю рух Опору.

Дослідження форм і способів ведення цієї боротьби дали можливість глибше зрозуміти причини перемоги над фашизмом, зробити необхідні історичні висновки, які мають виключно важливе значення і в наші дні, коли народам Східної Європи, приходиться долати тоталітарну систему на шляху становлення і розбудови незалежних, економічно розвинутих держав, вишукувати шляхи прискореного їх розвитку.

Ця обставина, а також важливість вирішення питання організації та ведення антифашистської боротьби, за сучасних умов стали поштовхом для створення Збройних Сил України.

Мета і завдання дослідження: На основі аналізу матеріалу, а також літератури в якій висвітлено процес розвитку форм і способів антифашистської боротьби в роки Другої світової війни на території України, в якій розкрито їх зміст і характерні особливості. Що стало важливим напрямком використання набутого досвіду у сучасних воєнних конфліктах.

Досягнення означеної мети передбачає вирішення таких завдань:

- визначити стан наукової розробки теми дослідження та схарактеризувати джерельну базу наукового пошуку;

- узагальнити досвід організації і ведення антифашистської боротьби в нашій країні протягом 1941-1945 рр.;

- виявити основні фактори, що впливали на розвиток її форм і способів;

- простежити тенденції цього процесу.

Закрыть

Попытки восстановления украинской независимости в период Второй мировой войны

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.