Анализ развития арабских государств в Азии (во второй пол. XIX в.)

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 34

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ 

ВСТУП.. 3

РОЗДІЛ І. РОЗВИТОК АРАБСЬКИХ КРАЇН АЗІЇ У ХІХ СТОЛІТТІ 5

1.1. Розвиток Сирії у ХІХ столітті. 5

1.2. Ірак 30-ті роки в другій половині ХІХ століття. 9

РОЗДІЛ ІІ ВСТАНОВЛЕННЯ БРИТАНСЬКОГО ПАНУВАННЯ В ОТМАНІ. 13

2.1. Встановлення  британського панування в Омані 13

2.2. Формування держави Йемен. 16

2.3. Саудівська Аравія у ХІХ столітті 20

РОЗДІЛ ІІІ. ОПІР ПОШИРЕННЯ КОЛОНІЗАТОРІВ В АЗІЇ ХІХ СТОЛІТТІ 23

3.1. Соціально-політичний розвиток Кувейту. 23

3.2. Катар в боротьбі за неприєднання ХІХ ст.. 26

3.3. Бахрейн у ХІХ столітті 30

ВИСНОВКИ.. 33

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.. 35

ВСТУП

Арабські країни Центральної Азії в ХІХст. мають досить подібний між собою розвиток так як це період колоніальногопоширенняанглійців вданому регіоні .

Отже, верхньою хронологічною межею моєї роботи є початок ХІХст.так як це період коли в даних країнах починається відцентрові тенденції котрі розриваютьїх на частини і дають сприятливе підгрунтя для поширення енеди будь-якого сильного противника. Нижньою хронологічною межею єостання чверть ХІХст. так як в цей час вже формується потужна система залежних від Англії та Османської імперіі, які постійно ворогували між собою.

При розгляданні даної теми мною було використано певний масив літератури, який фактично відображає одну й ту ж саму думку це в основному посібники з історії міжнародних відносин та історіі Сходу, автори даної літератури роблять основний акцент на соціально-політичні аспекти діяльності англійців в даному регіоні.

Метою роботи є висвітлити вплив могутніх держав на політичну ситуацію в Центральній Азії в Арабських країнах де-юре педувалипід протекторатом Османської імперії проте де-факто протекторат султана був лише формальним і правителі керували країнами на свій розсуд.

Це робить можливим в перебиранні влади англійцями до своїх рук.

Актуальність роботи є те, що саме в цей період закладаються основні засади сучасної політики Азії з”являється стереотип, який і зараз поставлений в даних країнах, тобто європейці.Тут є лише загарбником і людиною з великою релігійною нетерпимістю.

Центральна Азія це такий регіон де досить погано розвинуте землеробство , тому в даному регіоні переважає кочове населення, яке в своїй природі не бажає будь-кому підкорятись крім того тут основою була релігійна влада, яка намагалася керувати проте це не завжди влаштовувало населення, яке змушене було платити податки двом фактично владам - цивільній та релігійній. Ось і результатом є те що народні маси, тут можна спостерігати як в державах поширюють відцентрові тенденції котрі руйнують державу із середини роблячі чудове підгрунтя для будь-якого впливу цим звичайно користуються найближчі сусіди. І звичайно європейські колоніальні держави.

Результати всього впливу і політики мають свій початок ще в середньовіччі, що характеризує подальшу історію даного регіону.

Араби Азії досить чітко розділяються на дві зони . По-перше ще за східносередземноморська до якої з ряду причин відноситься також Ірак. По-друге Арабськаз її зонами відчутна в багатьох відношеннях.Правда,за останнє десятиліття ситуація сильно змінилась, але тимпаче різниця залишилась. Різниця, перед усім, вглибині цівілізаційного фундамету, а суть її зводиться до того , що араби східноземноморської зони прийшли сюди із Арабії в VIIст., при чому до їх приходу ця земля інтенсивно освоїлась землеробами була мало не центром світової цивілізації, у всякому випадку найбільш давньою її частиною (Єгипет). Іншими словами , цивілізаційний фундамент цього регіону був найбільше потужним і плідним , а в глиб багатьох тисячоліть. Що ж стосується Арабської зони , то це давні міста проживання арабів та інших семітських етнічних груп при чому в силу природних умов вони придатні лише для кочового життя бедуїнів , з рідкимиі не великими землеробськими оазисами по типу тієї ж самої Мекки .

Закрыть

Анализ развития арабских государств в Азии (во второй пол. XIX в.)

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.