Анализ исторической проблемы формирования английского народа

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 34

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План 

Вступ.. 3

Розділ 1. Населення Британії до англосаксонського завоювання. 4

1.1. Британське населення в ІІ-І тис. до н. е. 4

1.2. Взаємовідносини народів Британії із Римською імперією. 11

Розділ 2. Характеристика етнічного стану Британії в час існування англосаксонських держав.. 17

2.1. Велике переселення народів, його вплив на Британію. 17

2.2. Початок формування англійської народності в надрах англосаксонських королівств. 20

Розділ 3. Аналіз становлення англійської нації в період розвинутого феодалізму.. 23

3.1. Вплив норманських завоювань та захоплення Англії Вільгельмом Завойовником. 23

3.2. Роль Столітньої війни у формуванні англійської нації. 27

Висновки.. 31

Бібліографія.. 34

Вступ

Англія – адміністративно-політична частина Великобританії, її історичне ядро. Займає південну і центральну території на о. Великобританія. Назву дістала від германського племені англів, яке в V-VIст. переселилося на острів з материка Європи. В широкому розумінні Англією часто називають все Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії. Площа 130,3 тис. км2, населення близько 46,4 млн. чоловік 54% всієї площіі понад 80% населення країни. В адміністративному відношенні Англія поділяється на 48 графств. Лондон має свою особливу систему управління: кожний з його округів, яких є 28, має раду. Виконавчу владу в Лондоні здійснює лордмен. Англія – економічно найрозвинутіший район Великобританії.

Тут зосереджено основні центри традиційних для країни галузей промисловості – гірничодобувної, чорної металургії, металообробної, хімічної, текстильної та харчової. Значного розвитку набули машинобудування, електро- і радіотехнічна, атомна промисловість. В Англії розміщені найбільші промислові центри країни: Лондон, Бірмінгем, Ліверпул та інші. На Англію припадає близько 70% усієї посівної площі країни. Це основний район молочного тваринництва, городництва і садівництва.

Англія має густу транспортну систему. Через її порти (Лондон, Ліверпул, Саутхемптон та інші) проходить понад 80% вантажообороту країни.

Англійці – нація, основне населення Великобританії. Живуть також у США, колоніях та інших країнах. Говорять англійською мовою. Більшість віруючих Англії належить до англіканської церкви, є члени різних протестантських сект і католики.

Закрыть

Анализ исторической проблемы формирования английского народа

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.