Деятельность репрессивно-карательных органов советской Украины в 20-30-е годы ХХ века

Характеристики работы

Диплом

Количество страниц: 93

Платная работа

Цена: 700.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

ВСТУП.. 3

1. Історія розвитку системи репресивно-каральних органів Радянської України  4

2. Судові органи і судовий процес в Радянській Україні. Позасудова репресія. 21

3. Реорганізація органів ЧК УРСР в органи ДПУ УРСР. 30

4. Утворення, структура та правовий статус НКВС України. 51

5. Надзвичайне законодавство СРСР та право УРСР в 30-ті роки. 66

ВИСНОВКИ.. 77

Прикінцеві зноски. 81

Список використаних джерел. 89

ВСТУП

Тема: Темою даної курсової роботи являється процес виникнення, формування та розгортання мережі репресивно-каральних органів Радянської України в 20-30-ті роки ХХ століття, а також загальна характеристика репресивного апарату СРСР в цілому та його вплив на радянське суспільство.

Мета: Дослідити та висвітлити явище та проблему організації репресивного апарату УРСР.

Засоби дослідження: Історико-правовий наскрізний аналіз фактів, документів та інших джерел, порівняння, проведення аналогій.

Актуальність теми: У зв’язку з реформою правоохоронних та судових органів, що проходить на даний час в Україні, вважаю актуальним звернути увагу на історичний досвід радянського недалекого минулого, це дасть нам змогу зрозуміти які помилки були допущені в минулому і не дати цьому повторитись знову, на сучасному етапі державотворення.

Тривалий час вважалося, що помиляються лише окремі люди чи невеликі соціальні групи, але класи, тим паче народи в цілому, помилятися не можуть. На жаль, XX століття незаперечно доводить, що це не так. Помилились народи, які дозволили оволодіти собою ідеї націонал-соціалізму, і дорого поплатилися за «німецьку провину». Фатальною помилкою виявилася й утопічна ідея комунізму, згідно з якою (і в це самовіддано вірили) можливо «побудувати» світле нове суспільство руками самих народів, згуртованих у єдиному історичному пориві. Немає значення, якими засобами — від ентузіазму, що межував із масовим психозом, до державного терору. Відтак крилатий вислів, що комунізм — це «Радянська влада плюс електрифікація всієї країни», набув у реальному житті іншого змісту: соціалізм — це авторитарна влада плюс бюрократизація всієї країни...

Закрыть

Деятельность репрессивно-карательных органов советской Украины в 20-30-е годы ХХ века

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.