Томаш Масарик - государственный деятель, политик, ученый и человек

Характеристики работы

Диплом

Количество страниц: 59

Платная работа

Цена: 700.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

ВСТУП.. 3

РОЗДІЛ 1. ТОМАШ-ГАРРІГ МАСАРИК.. 5

1.1 Юнацький шлях до встановлення сильної особистості 5

1.2 Лідерські прояви Т.Г. Масарика. 9

РОЗДІЛ 2. МАСАРИК – ВЧЕНИЙ, СОЦІОЛОГ, ФІЛОСОФ, ДОСЛІДНИК СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНИХ НАПРЯМІВ. 11

2.1.Перша соціально-філософська робота Масарика. 11

2.2 Професор Празьского університету, дослідження “старовинних рукописів”  14

2.3 Серія робіт соціально-національного характеру відродження, “чеське питання”  22

2.4 Дослідження вченим марксистської теорії, Росія – як приклад впливу марксистських ідей. 28

РОЗДІЛ 3. МАСАРИК - ПОЛІТИК І ІДЕОЛОГ ЧЕХОСЛОВАКІЗМУ.. 33

3.1 Питання слов’янських народів в діяльності політика. 33

3.2 Масарик мігрант в роки першої світової війни. 37

3.3 Масарик і Україна. 45

3.4 Президент-визволитель. 49

ВИСНОВОК.. 54

СПИСОК  ДЖЕРЕЛ І ЛІТЕРАТУРИ.. 56

ВСТУП

Актуальність теми: ознайомлення з діяльністю першого президента Чехословаччини Томаша Гарріга Масарика, виникнення встановлення першої демократичної республіки в Східно-Центральній Європі На протязі всієї своєї теоретичної і практичної діяльності Масарик ставить і вирішує питання, які не втратили актуальності і сьогодні. Його вклад в соціальну виходить далеко за рамки його епохи. Ознайомлення з цими європейськими країнами Чехії і Словаччини і їх спільним минулим, і їх спільним першим президентом Т.Масариком.

У національному розвитку чехословацького народу його становленні, формуванні, як окремої нації не тільки в складі Австро-Угорщини, але самостійної держави зі своїми надбаннями, зі своєю культурою відіграв велику роль їх перший президент Томаш Гарріг Масарик. На зламі двох століть, при тяжких політичних обставинах, вибору між занепадаючим монархізмом і ідеологічним соціалізмом. Підняття національної самосвідомості на високий світовий рівень, його виховання серед народу національного духу, гуманізму, відкинення різного роду клерикалістичних чи антисемітських проявів. Велика повага і щира любов народу, береже пам'ять свого першого президента, якого ще за життя називали Президент – Визволитель і на даний час його іменем названо багато культурних і суспільних місць.

Метою роботи: є з’ясування впливу наукової, філософської, політичної роботи Т.Г.Масарика на формування національної ідеології чехословакізму.

Об’єктом дослідження: в роботі виступає постать президента Масарика його ідеологічні погляди на націоналізм, на народ, який багато століть був в залежності від сильної Австро-Угорської імперії.

Хронологічні рамки дослідження охоплюють період з 1850 року з дня народження Т.Масарика його життєвий шлях, період його наукових досліджень і праць, становлення як видатного політика свого часу, політичної діяльності: депутата парламенту і на посту президента Чехословаччини, фактично до 1937 року.

Огляд використаної літератури. Це самі праці Томаша Гарріга Масарика [44, 45, 46, 47], які довгий час в період радянського режиму на території України і Росії не видавалися, не перекладалися або були заборонені. Тільки на початку 90-х років, коли почали утворюватися самостійні, незалежні держави дослідники яких почали перекладати і досліджувати праці всесвітньо відомого політика, соціолога, філософа, гуманіста, вченого історика. Над перекладом творів на українську мову трудилися, такі вченні, як М.М.Нагорняк [29, 30], Л.Кіций, Є.Топінка, на російську – М.Петрусяк [21], Н.Нарбус [21, 31, 32], М.Абрамов та інші. Досліджували також його життя і діяльність, як наукову так і політичну, відомі нам науковці професори: Постоловський Р.М. [40, 41], Віднянський С.В. [4, 5, 6, 7, 8, 9] та інші. З сучасників Масарика слід згадати Карела Чапека [48, 49], який записав багато бесід з приватного спілкування. Деякі дані взяті з підручників Всесвітньої історії сучасних видань і радянських, хоча матеріал в них дуже малих об’ємів і обмежений.

Закрыть

Томаш Масарик - государственный деятель, политик, ученый и человек

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.