Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 26

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ 

ВСТУП.. 2

1. КОМП'ЮТЕРНІ НАВЧАЛЬНІ СИСТЕМИ.. 3

1.1. Основні принципи нових інформаційних технологій навчання. 3

1.2. Типи навчальних програм. 8

2. ПЕРСПЕКТИВНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В ГАЛУЗІ КОМП'ЮТЕРНОГО НАВЧАННЯ   22

ВИСНОВКИ.. 25

ЛІТЕРАТУРА.. 26 

ВСТУП

Створення та вдосконалення комп'ютерів призвело і продовжує призводити до створення нових технологій у різних сферах наукової та практичної діяльності. Однією з таких сфер стало освіта - процес передачі систематизованих знань, навичок і вмінь від одного покоління до іншого. Будучи сама по собі потужної інформаційної сферою, і володіючи досвідом використання різних класичних (не комп'ютерних) інформаційних систем, освіта швидко відгукнулося на можливості сучасної техніки. На наших очах виникають нетрадиційні інформаційні системи, пов'язані з навчанням; такі системи природно називати інформаційно-навчальними.

Автоматизовані навчальні системи (АОС) - це системи допомагають освоювати новий матеріал, що виробляють контроль знань, що допомагають викладачам готувати навчальний матеріал.

У своїй професійній діяльності я інтенсивно використовую комп'ютерні інформаційні технології: навчальні та контролюючі програми, Інтернет-технології і мультимедіа. 

Закрыть

История учебных компьютерных систем

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.