Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 29

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

РОЗДІЛ І. ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА 5

1.1. Верстка. Її типи та особливості 5

1.2. Видання. Друковане видання. Класифікація видань 7

1.3. Розмірні характеристики книжкових видань 12

1.4. Особливості верстки журналів 14

1.5. Програми для верстки та оформлення журналів 18

РОЗДІЛ ІI. ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА 22

2.1. Послідовність виконання дій 22

ВИСНОВКИ 29

ВИКОРИСТАНІ ДЖЕРЕЛА І ЛІТЕРАТУРА 30

ВСТУП

Журнал (фр.journal) - друковане періодичне видання. Поряд згазетою, журнал є одним з основнихЗМІі пропаганди, впливає на громадську думку, формуючи її відповідно до інтересів певних ідеологічних груп, суспільних класів, політичних партій і організацій. Слово «журнал» походить від французькогоle journal — «газета» (дослівно — «щоденний»,le jour — день). Отже, в процесі запозичення словоjournalзмінило своє первинне значення на майже протилежне, адже «журнал»французькою (художній, науковий, політичний) —la revue(ревю), а ілюстрований —le magazine(маґазін). І лише шкільний журнал, або ж журнал для запису спостережень, звучить французькою як «журнал» (le journal). 

Перші журнальні видання з'явилися в Західній Європі (у Відні та у Франкфурті на-Майні) в 1615р. Ідея створення першого літературного журналу належала знову ж таки французу Теофрасту Ренодо, який опублікував у своєму "Bureau d'Adresse" реферати з літературних і наукових тем. Хронологічно першою організувала видання журналу родина паризького парламенту Дені де Салло (1626-1669 p.p.)) який випустив у світ "Journal des Savants" (1672 p.), першим юридичним часописом був "Journal du Polais", медичним - "Nouveless Deconvertes dans toutes les perties de la Medecine" (1679 p.)" історико-літературний - "La Clet du Cabinet des Princes de J Europe" (1704-1706 pp.) 

Перший жіночий журнал вийшов 27 лютого 1693 року у Лондоні - «The Ladies' Mercury» Журнальне видання видається у вигляді блоку скріплених в корінці аркушів друкованого матеріалу встановленого формату, поліграфічно пристосованого до специфіки даного періодичного видання, в обкладинці або палітурці Журнал як джерело інформації має свою специфіку: безкінечність і регулярність його випуску, визначену періодичність, наявність матеріалів у вигляді статей, тематичне направлення змісту, обов'язковість затвердження в установленому порядку, особливе поліграфічне оформлення.

Він має постійно діючу редакцію, яка за згодою з директивними органами встановлює програму видання, його чіткі тематичні направлення, функціональне призначення. Структуру журналу визначають рубриковані розділи і різновиди (за жанром, об'ємом) матеріали. Випуски журналу нумеруються протягом року при постійному заголовку.

Завданням моєї дипломної роботи, на тему «Верстка та оформлення журнала (Кібер Спорт)», є розробка дизайну журнала та його верстка.

Додам, що створення будь-якого видання – складний процес, який вимагає відповідних навиків та умінь від видавця. Окрім основ макетування та дизайну спеціалісту потрібно володіти елементами комп’ютерної верстки, користуватися спеціалізованим програмним забезпеченням, здійснювати кольороподіл та підготовку оригінал-макету до тиражування.

Для виконання поставленого завдання, я обрав програму від корпорації Adobe – Adobe In Design (для верстки), Adobe Photoshop – для створення палітурки. Про ці програми, та процедуру макетування я розповім в теоретичній частині, своєї дипломної роботи.

Закрыть

Верстка и оформление журнала

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.