Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 29

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст 

Вступ. 3

Розділ І. Апаратне забезпечення ПК.. 4

1.1 Склад обчислювальної системи. 4

1.2 Структурна схема комп'ютера. 5

1.3 Внутрішні пристрої персонального комп'ютера. 6

Розділ ІІ. Сучасні монітори. 13

2.1 Основні принципи пристрою CRT - монітора. 13

2.2 Різні типи CRT трубок. 15

2.3 Aperture Grill (Апертурна грати) 17

2.4 Рідкокристалічні монітори (LCD) 19

2.5 Основні параметри монітора. 22

2.6 Максимальна роздільна здатність в цифрах. 24

2.7 Безпека моніторів. 27

2.8 Енергозберігаючі функції монітора. 27

Висновок. 28

Список використаних джерел. 29 

Вступ

Науково-технічні досягнення ХХ століття показали можливість автоматизації робіт з даним за рахунок використання не механічних , а електронних пристроїв. Це дозволило підвищити їх надійність та продуктивність. Характерною їх відмінністю від механічних пристроїв є те, що вони реєструють не переміщення елементів конструкції, а їх стани. Для електронних пристроїв кількість зручних станів, що розрізняються, два: заряджено - розряджено, ; є сигнал - немає сигналу, тощо. Це надає зручність опрацювання даних, поданих у двійковій системі числення. Перевагою двійкової системи є те, що вона дозволяє кодувати не лише числа, але й графічні зображення, текст, музику. Тому сучасний комп'ютер може не лише проводити обчислення, але й здійснювати різноманітні операції з даними, що мають саму різноманітну форму подання. Сукупність пристроїв, призначених для автоматизації опрацювання даних, називають обчислювальною технікою. Конкретний набір програмно-апаратних пристроїв, призначених для виконання певного класу завдань, називають обчислювальною системою. Центральним пристроєм обчислювальної системи, як правило, є комп'ютер.

Монітори. Самий, мабуть, популярний підхід до придбання монітора - купувати краще з того, що Ви можете собі дозволити. І цей підхід має під собою підстави. Монітор не можна модернізувати. Він купується один раз для довготривалого використання. Саме через монітор ми сприймаємо всю візуальну інформацію від комп'ютера. Не важливо, чи працюєте ви з бухгалтерською програмою, пишете листи, граєте в ігри, управляєте сервером - ви завжди використовуєте монітор. Від якості і безпеки монітора безпосередньо залежить ваше здоров'я - перш за все зір. 

Закрыть

Аппаратное обеспечение ПК. Современные мониторы

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.