Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 51

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

ВCТУП.. 3

РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО CORELDRAW... 5

1.1. Початок роботи з CorelDRAW... 5

1.2.Структура вікна. Запуск програми. 6

1.3. Створення і відкриття документу. 9

1.4. Зміна параметрів документу. Збереження документу. 11

РОЗДІЛ 2. ОПИС ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ РОБОТИ З CORELDRAW... 14

2.1. Інструменти для побудови об’єктів. 15

Інструмент Pen. 15

Інструмент Ellipse. 18

Інструмент Polygon. 19

2.2. Інструменти редагування в CorelDRAW... 22

Виділення об’єктів інструментом Pick. 22

Інструмент Shape. 30

Інструмент Fill 34

2.3. Копіювання і дублювання об'єктів. 38

2.4. Основи введення тексту в CorelDraw.. 45

ВИСНОВКИ.. 50

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.. 52

ВCТУП

CorelDRAW - редактор векторної графіки, мабуть, найвідоміший продукт корпорації Corel. Програма хороша як для професіоналів, так і для любителів, зарекомендувала себе, як ідеально підходить для розробки комп'ютерної графіки, ілюстрацій, макетів і логотипів, брошур, рекламних проспектів, web-графіки і багато чого іншого, а доступність у використанні та простота реалізації досить складної графіки робить цей пакет ще більш популярним.

Графічний редактор CorelDRAW призначений для роботи з векторною графікою і є безсумнівним лідером серед аналогічних програм. Популярність CorelDRAW пояснюється великим набором засобів створення і редагування графічних образів, зручним інтерфейсом і високою якістю одержуваних зображень. Особливо зручний CorelDRAW при створенні ілюстрацій, що складаються їх безлічі малюнків, фотографій і написів. Розмістити у потрібних місцях компоненти зображення за допомогою CorelDRAW надзвичайно просто. У пакет програм CorelDRAW окрім власне редактора векторної графіки входить редактор растрової графіки Corel Photo-Paint. Інтерфейс обох програм дуже схожий, а по можливостях вони доповнюють один одного. Використовуючи ці дві програми, можна виконати практично будь-яку, найскладнішу, графічну роботу.

За допомогою CORELDRAW можна легко побудувати криву, геометричну фігуру або букву тексту, швидко і з високою точністю відкоректувати їх форму, зігнути текст по заданій криволінійній траєкторії, перетворити в машинну виставу зроблений від руки ескіз і багато що інше. Спільне вживання різних інструментів CORELDRAW дозволить отримувати масу графічних ефектів: перетворення рядка тексту або графічного об'єкту в перспективні ізометричні зображення, вигинання, оконтуровування, обертання і перетворення на рельєф тексту або об'єкту, покроковий перехід одного об'єкту або тексту в іншій, дзеркальні відображення, маскування ділянок зображення та інші, у тому числі тривимірні ефекти

Багато інструментів CORELDRAW багатофункціональні, і після їх вибору на екрані з'являється панель інструменту. Інструменти панелі графіки CORELDRAW підрозділяються на три категорії: одні дозволяють будувати графічні об'єкти, другі призначені для редагування раніше побудованих об'єктів, треті служать для зміни зовнішнього вигляду екрану, забезпечуючи максимум зручностей при роботі.

Метою даної роботи є розкриття можливостей використання комп’ютерних технологій при оформленні методичних матеріалів для батьківських зборів, свят, що дає додаткову можливість здійснювати акцент на індивідуальному підході до розвитку особистості кожного учня.

Закрыть

Возможности программы CorelDraw

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.