Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 42

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План

Вступ. 3

Розділ І. Характеристика техніко-технологічної бази виробництва. 4

1.1 Складові й тенденції розвитку технічної бази. 4

1.2 Організаційно-економічне управління технічним розвитком підприємства  6

1.2.1 Дефініція технічного розвитку та оцінка технічного рівня підприємства. 6

1.2.2 Основні етапи і планування технічного розвитку підприємства. 9

Розділ ІІ. Організація зберігання техніки. 13

2.1 Зберігання сільськогосподарської техніки. 13

2.2 Матеріали для захисту сільськогосподарської техніки під час її зберігання  18

2.3 Проблема зберігання сільськогосподарської техніки. 24

Розділ ІІІ. Збереження техніки як один із головних чинників високого технічного рівня і конкурентоздатності сільськогосподарської галузі. 33

Висновок. 41

Використана література. 42

Вступ

Можливості випуску продукції (надання послуг) за обсягом та якістю вирішальною мірою залежать від рівня розвитку техніко-технологічної бази підприємства.

Техніко-технологічна база (ТТБ) підприємства виробничої сфери — системна сукупність найбільш активних елементів виробництва, яка визначає технологічний спосіб одержання продукції (виконання робіт, надання послуг), здійснюваний за допомогою машинної техніки (устаткування, приладів, апаратів), різноманітних транспортних, передавальних, діагностичних та інформаційних засобів, організованих у технологічні системи виробничих підрозділів і підприємства в цілому.

ТТБ кількісно та якісно відрізняється від основних виробничих фондів (виробничого апарату) підприємства. До складу технічної компоненти бази входять лише ті види знарядь і засобів праці, які беруть безпосередню участь у реалізації виробничих технологій. Це дає можливість: по-перше, виокремлювати особливі сукупні характеристики, що випливають з об’єктивно необхідного техніко-техно­логічного розвитку виробництва; по-друге, виявляти взаємозв’язки, пріоритети, чинники і способи оновлення та підвищення ефективності системного функціонування технологічних процесів і відповідної таким виробничої техніки.

Закрыть

Организация хранения (сохранения) техники в сельском хозяйстве

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.