Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 58

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

ВСТУП.. 3

1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РАЙОНУ.. 4

2. АНАЛІЗ І ОЦІНКА РЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ.. 8

3. АНАЛІЗ РОЗВИТКУ І РОЗМІЩЕННЯ ОСНОВНИХ ГАЛУЗЕЙ ПРОМИСЛОВОСТІ 15

4. АНАЛІЗ РОЗВИТКУ І РОЗМІЩЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ.. 27

5. ЕКОЛОГІЧНА СФЕРА.. 39

6. СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ МІСТА.. 49

ВИСНОВКИ.. 58

ЛІТЕРАТУРА.. 59

ВСТУП

За умов активного залучення України до світових процесів глобалізації та регіоналізації особливої ваги набувають регіональні аспекти стратегії соціального-економічного зростання держави. У цьому контексті особливо актуальними є питання економічного та соціального розвитку регіонів на основі позитивних структурних зрушень галузевої, просторової та функціональної систем, відновлення й зміцнення ефективного співробітництва регіонів, зменшення міжрегіональних диспропорцій, раціонального використання економічного потенціалу кожного регіону.

На сучасному етапі наявність значної диференціації в соціально-економічному розвитку регіонів, що суттєво загострилася в умовах затяжної економічної кризи 90-х років минулого століття, є основою не лише економічної, а й суспільно-політичної дезінтеграції держави. Тези про міжрегіональний розкол, протистояння схід-захід та необхідність об’єднання України впродовж кількох останніх років стали ключовими лозунгами політичних сил у виборчих процесах.

Фактично лише впродовж останніх 5-6 років проблеми регіонального розвитку одержали належну оцінку як необхідна передумова і складова соціально-економічного поступу держави. Окремі розділи, присвячені державній регіональній політиці, стали невід’ємною складовою найважливіших державних стратегічних документів. Здійснено значну роботу з утворення нормативно-правової бази та інституційного забезпечення регіональної політики, розроблення й запровадження економічних механізмів регулювання регіонального розвитку, реалізовано кроки щодо децентралізації державного управління.

Отже, давайте розглянемо, яка ситуація склалася у соціально – економічному розвитку міста Рівного та проаналізуємо її.

Закрыть

Социально-экономическое развитие города Ровно

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.