План

1. Сфери поширення електронної комерції

2. Типи платіжних систем на основі платіжних карток.

3. Засоби прив’язки програм до ПК

Використана література

1. Сфери поширення електронної комерції

Застосування сучасних Інтернет-технологій в бізнесі не обмежується створенням Web-сайту або електронного каталога з можливістю замовлення, а має на увазі використання технології і накопиченого досвіду для глибинної перебудови способів ведення ділових операцій при допомозі Інтернет і супутніх мережевих комп'ютерних технологій. Електронна комерція - це процес зароблення грошей з використанням Інтернет-технологій.

Успіх реалізації моделі електронної торгівлі в Мережі визначається трьома складовими:

 • Вибір вірної технологічної платформи
 • Наявність конкурентоздатного продукту
 • Наявність необхідної інфраструктури і процесів бізнесу
 • Якщо відсутня хоч би одна з цих ланок, то впровадження сучасних технологій не приведе до успіху.

  В першу чергу, використання технологій торгівлі, онлайна, необхідне компаніям, що мають розвинену регіональну партнерську мережу, оскільки дозволить значно понизити вартість обробки замовлень. На малюнку 1 показані схеми процесу придбання товару до і після впровадження технології електронної торгівлі в оптовій компанії.

    До впровадження.                                              Після впровадження.

  Малюнок 1.

  Після впровадження методики роботи з регіональними партнерами через Інтернет, компанія змогла скоротити витрати на оформлення і обробку замовлень більш ніж в 2 рази.

  На сьогодні домінуючим платіжним засобом при on-line покупках є кредитні картки. Проте на сцену виходять і нові платіжні інструменти: смарт-карти, цифрові гроші (digital cash), мікроплатежі і електронні чеки.

  Одне з найцікавіших і напрямів, що користуються популярністю, - книжковий бізнес в Мережі. Достатньо багато магазинів торгують книгами, але в першу чергу потрібно назвати Озон - найвдаліший на сьогодні торговий проект в російськомовній Мережі. На відміну від переважної більшості російських мережевих магазинів це дійсно реально працюючий магазин. Якщо говорити про перспективи книготоргівлі в Інтернет: по проведеному недавно опиту, 40% тих, хто робить покупки в Мережі або планує це, в список пріоритетів ставить покупку книг.

  Також 40% опитаних віддали голоси за послугу, яка повинна мати величезний потенціал - це можливість бронювання квитків через Мережу. Цю послугу надає сервер Трансинформ, який також працює через систему КиберПлат.

  Відома провайдерская служба демос надає користувачам можливість оплачувати dial-up доступ до Інтернету в режимі онлайна. За наслідками опиту, 34% користувачів вважає цю послугу зручною і привабливою. І, мабуть, в найближчому майбутньому, вона так само користуватиметься популярністю.

  Останнім часом достатньо швидко росте кількість магазинів, що пропонують комп'ютери і що комплектують, програмне забезпечення і іншу аналогічну продукцію. Як один з найбільш вдалих прикладів можна привести московський магазин “ІКС-МИР”.

  З швидким зростанням частини ринку, орієнтованої на інформаційні послуги, також збільшується кількість сервісів, орієнтованих на платне надання інформації.

  Ще одна специфічна категорія послуг (і, до речі, за наслідками опиту, що понад усе цікавить клієнтів - її в список пріоритетів поставили 50% опитаних) - це оплата комунальних послуг, телефону і тому подібного. І така можливість є - для користувачів системи “КиберПлат” передбачений механізм платіжних доручень, за допомогою якого можна в режимі онлайна здійснювати подібні платежі.

  Також, відповідно до того ж опиту, 40% користувачів виявляє бажання купувати музичні носії - компакт-диски і касети, 28% - відеокасети.

  Таким чином, певна пропозиція вже існує. Не дивлячись на відмінність в масштабах в порівнянні із західним ринком, для російських бізнес-структур Інтернет - це також засіб зниження витрат, оптимізації бізнес процесів. Тому електронна комерція, безумовно, розвиватиметься. Але на характер її розвитку сильний вплив робить чинник попиту, причому попиту платоспроможного.

  Одним з істотних чинників активізації платоспроможного попиту є організація платіжної системи, оптимальної з погляду покупця. Розробка комерційного банку “Платина” – система “КиберПлат”, введена в комерційну експлуатацію в березні 1998 р., стала першим реально діючим платіжним механізмом на російському ринку електронної комерції. Користувачі системи – електронні магазини і їх клієнти дістали можливість приймати платежі і оплачувати покупки в режимі онлайна, використовуючи кредитні карти і банківські рахунки. Ефективний механізм захисту, заснований на використанні електронно-цифрового підпису, забезпечив високий ступінь безпеки системи і можливість проведення крупних платежів. Ризики відмови клієнта від довершеного платежу є бізнес-ризиком банку.

  До недавніх пір електронна комерція чимось нагадувала популярну гру “Монополія” - безліч гравців за столом, але ніякої гарантії, що вони залишаться в грі.

  Проте ігрове поле Internet-комерції значно змінилося, і ці зміни необратимы. Недавній опит понад 100 компаній з штатом більше 500 чоловік, проведений Zona Research, показав, що близько 80% з них використовують Internet для маркетингу, а 10% вже займаються електронною торгівлею. Дослідження також показало, що майже 45% цих компаній планують почати реалізацію програм продажів через Internet в найближчі рік-два.

  Gartner Group передбачає аналогічне зростання ринку електронної комерції (Малюнок 2).

  Малюнок 2.

  Даний графік показує процентне зростання числа підприємств, що займаються електронною комерцією.

  Gartner Group передбачає неухильне зростання електронної комерції в період до 2000 року. Їх число збільшуватиметься з розвитком мережі торговців, технічної інфраструктури і додатків.

  Деякі компанії, наприклад, Dell Computer, вже заявляють про свої значні успіхи у області електронної комерції. Dell використовує сервер Web не тільки для організації продажів, але також і для зниження витрат на технічну підтримку. Серед інших компаній, що успішно займаються електронною комерцією, можна назвати Federal Express і Cisco Systems.

  Але, як і "Монополія", електронна комерція має свої правила. Далі я спробую розглянути деякі з них і те, як вони можуть сприяти фінансовому успіху як в споживчому, так і в корпоративному секторах ринку.

  Характеристики работы

  Контрольная

  Количество страниц: 22

  Бесплатная работа

  Закрыть

  Электронная коммерция 2

  Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
  Не заполнены все поля!
  Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

  Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.