Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 26

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст

Вступ. 3

1. Державне управління в галузі охорони та використання земель. 5

2. Загальна характеристика нормування в галузі охорони довкілля. 11

3. Стандартизація, як правовий засіб охорони довкілля. 17

Висновок. 26

Література. 27

Вступ

Стандартизація та нормування є функцією державного управління в галузі охорони навколишнього природного середовища. Відповідно до ст. 31 Закону «Про охорону навколишнього природного середовища» екологічна стандартизація і нормування проводяться з метою встановлення комплексу обов'язкових норм, правил, вимог щодо охорони навколишнього природного середовища, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки.

Ці норми (правила, вимоги) набувають форми нормативно-технічних документів — міжнародних, державних, галузевих, міжгалузевих стандартів та нормативів.

Зростаючий інтерес світової громадськості до охорони навколишнього середовища зажадав забезпечення спільності методичного підходу до вирішення цієї проблеми, яке досягнуто розробкою відповідних міжнародних стандартів. Міжнародна організація по стандартизації (ІСО), враховуючи тенденції світового розвитку, зокрема, необхідність переходу до концепції сталого розвитку, прийняла рішення про створення Технічного комітету ISO з тематичним напрямком «Управління навколишнім середовищем», або «Екологічне управління». Він розробив комплекс міжнародних стандартів ІСО 1400.

Новостворений комітет ІСО тісно взаємодіє з ISO «Управління якістю продукції», оскільки системи управління якістю продукції та системи управління якістю навколишнього середовища як об'єкти стандартизації мають багато подібностей.

Система екологічного керування (СЕУ) - організаційно-технічна система, що складається з комплексу засобів забезпечення, планування, контролю, управління охороною навколишнього середовища в процесі господарської діяльності підприємства або на всіх стадіях життєвого циклу продукції підприємства. У стандартах ІСО 14000 СЕУ визначається як складова частина загальної системи адміністративного управління підприємства.

У рамках комплексу стандартів ІСО 14000 розробляються також стандарти з екологічного маркування продукції, покликані створити єдину нормативну базу в цій галузі, сприяє подоланню торгових бар'єрів.

Закрыть

Стандартизация и нормирование в области охраны окружающей среды

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.