Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 37

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст

Вступ. 3

Розідл 1. Огляд життя та творчості Франца Кафки. 5

1.1. Відомості про Франца Кафку. 5

1.2. Огляд творості письменника. 9

Розділ 2. Казкові елементи як спосіб вираження ідеї у новелі Франца Кафки «Перевтілення»  17

2.1. Аналіз новели Франца Кафки «Перевтілення». 17

2.2. Фантастика буденного і буденність фантастичного у новелі «Перевтілення» Ф. Кафки. 22

3.3. Жорстокість XX століття в новелі 31

Висновки. 35

Список використаної літератури. 37

Вступ

Письменник Франц Кафка родом з Праги.Геніальний художник-провидець, котрий бачив у світоустрої і людині багато такого, про що його благополучні співвітчизники-обивателі навіть не підозрювали.

Особистість неймовірно витонченої психічної організації, Кафка був гранично заглиблений у себе, вважаючи власне розумово-духовне життя фантастичним, по суті писав нескінченну автобіографію.

Зміст і поетика творів Кафки свідомо орієнтовані ним на Достоєвського: досить згадати такі наріжні реалії художнього світу російського письменника, як "кут" і "стіна", що стали провідними і в Кафки.

Всю прозу Франца Кафки можна назвати одним великим есе про страх, про стан замордованої ворожою цивілізацією людської істоти, приреченої в будь-якій її спробі пройти до Закону, досягти справедливості, навіть якщо вона і проявить активність.З цієї психології страху виростає філософія людського буття, що стоїть поза політикою і класових теорій.У своїх художніх образах Кафка відтворював вселенську несвободу людства, обплутаного ланцюгами - соціальними, ідеологічними, психологічними, моральними.

Незалежно від жанру, все написане Кафкою може бути віднесене до притчі - настільки відчутна ессе-істичність його книг, підтексту, другого плану, виникаючих асоціацій.

У новелі "Перевтілення" комівояжер Грегор Замза одного ранку після неспокійного сну виявив, що перетворився на страшну комаху з панцирною-твердою спиною і численними ніжками, що нагадує жука або стоніжку.Але свідомість не змінилася.Він боїться господаря, ніколи не висипається. Перетворення сприймається ним як жахливе і фатальне.У новелі докладно описані відчуття, думки, страхи Грегора-тварини.Він дратує батьків, лише сестра залишалася йому близька, але через місяць їй набридло.Нікому не спадає на думку, що він розуміє (натяк батька на те, що для них була б порятунком його смерть).На поверхні лежить саме банальне прочитання "перетворення".Це "відчуження", у сім'ї та суспільстві, самотність натури чутливої, здатної до страждання і самопожертви.

Об'єкт дослідження використання казкових елементів у новелі Франца Кафки "Перевтілення".

Предмет дослідження є з’ясування особливостей використання казкових елементів як способу вираження ідеї твору.

Мета роботи: з’ясувати втілення казкових елементів у новеллі Франца Кафки "Перевтілення".

Завдання:

- Ознайомитися з літературознавчими працями присвяченими творчості Франца Кафки;

- З’ясувати основні особливості стилю Франца Кафки;

- Виділити особливості сюжету і структури новели "Перевтілення" Франца Кафки;

Практичне значення полягає у можливості використання роботи на уроках зарубіжної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах.

Закрыть

Использование сказочных элементов в произведении Франца Кафки "Превращение"

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.