Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 25

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

Вступ. 3

Розділ 1. Прості речення, ускладнені однорідними членами. 5

1.1. Особливості ускладнення простого речення. 5

1.2. Поняття про однорідні члени речення. 5

Розділ 2. Синтаксична роль однорідних членів у реченні 7

2.1. Однорідні підмети та присудки. 7

2.2. Однорідні другорядні члени речення. 8

2.3. Однорідні й неоднорідні означення. 9

Розділ 3. Засоби вираження однорідності 12

3.1. Способи поєднання однорідних членів. 12

3.2. Узагальнюючі слова при однорідних членах речення. 13

3.3. Смислові відношення між однорідними членами речення. 14

Розділ 4. Практична частина. 18

Висновки. 22

Література. 25

Вступ

Ще у школі я відкрила для себе Ліну Костенко та її поезію. Тоді відчула, що непомітно виявилась у тенетах тих образів, тих думок, які майстерно вплітала поетеса у римовані рядки. Захоплюючись – читала, читаючи – захоплювалась. Поступово переконалась, що, здається, не було тих питань духу, сенсу життя, національного характеру й менталітету українців, які б не обминула поезія Ліни Костенко Її поетична душа і відчуває, й передчуває багато чого в житті свого народу. Її неможливо порівнювати з будь-ким. Вона сама по собі – багатогранна й неповторна. Її роздуми – переживання за українську націю, велика віра, впевненість у майбутньому України. Поетеса навчає опановувати науку бути переможцями: «Життя людського строки стислі, немає часу на поразку». Незабутні миті – в кожному вірші Ліни Костенко. І всі вони наші – українські.

Окрім роману «Маруся Чурай», світ побачили збірки «Над берегами вічної ріки» (1977), «Неповторність» (1980), «Сад нетанучих скульптур» (1987), книга «Вибраного» (1989).

Ліна Костенко – геніальний майстер українського слова. Їй притаманне досконале володіння нормами сучасної української літературної мови. Саме тому надзвичайно цікаво було аналізувати її поезію з точки зору синтаксису. Надзвичайно цікаво і, разом з тим, надзвичайно складно. Читала, поверталась до прочитаного, розуміючи, що забуваю про поставлену задачу, а саме: проаналізувати речення з однорідними членами, вжиті у віршах Ліни Костенко.

Мандруючи незвичайно повними в усіх відношеннях римами, я знайшла дану тему напрочуд цікавою, актуальною і доречною. Адже, я побачила, скоріше, в результаті аналізу виявилось, що ці стилістичні прийоми – нагромадження, навіть, скупчення однорідних членів речення в поезії – повніше передають зміст, розкривають, уточнюють, дають зрозуміти те, що поетеса хотіла донести до нас, читачів та поціновувачів,за допомогою них достукатись до сердець, душ, спонукати задуматись, зробити певні висновки, знайти відповідь на якісь важливі життєві питання, застерегти від помилок…

Деякі вірші рясніють однорідними конструкціями, які зустрічаються майже в кожному рядку. Звичайно, я поступово відчула, що ці однорідні ряди настільки природні та притаманні поезії Ліни Костенко, що не уявляєш без них того чи іншого вірша, дивуєшся їх повним застосуванням і оцінюєш їх роль.

Отже, тема моєї роботи - „Речення з однорідними членами в поезії Ліни Костенко”. Відповідно до теми я поставила мету: проаналізувати однорідні члени речення, які використала у своїй ліриці Ліна Костенко.

Завдання роботи:

1. Проаналізувати літературу з даної теми.

2. Вивчити теоретичний матеріал, що стосувався б простих речень, ускладнених однорідними членами.

3. Перевірити теоретичні дані про речення з однорідними членами на прикладі поезії Ліни Костенко.

Закрыть

Предложения с однородными членами в поэзии Лины Костенко

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.