Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 38

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст 

Вступ. 3

Розділ І. Рання творчість Віктора Гюго. 5

1.1. Сторінками життя Віктора Гюго. 5

1.2. Рання творчість Віктора Гюго. 6

Розділ ІІ. "Собор Паризької Богоматері" – один із найвищих досягнень французького історичного роману доби Романтизму. 16

Розділ ІІІ. Пізня творчість Віктора Гюго. 24

3.1. Творчість періоду вигнання. 24

3.2. Творчість останніх років (1870-1885) 27

3.3 Значення творчості Віктора Гюго в світовій літературі 32

Висновки. 35

Список використаних джерел. 38

Вступ

Віктор Гюго був надзвичайно плодовитим письменником: його поетичні твори, що здобули йому ім'я першого поета Франції, ледве вміщаються в двох десятках томів; його драматургія склала етап в розвитку французького театру; романи користувалися надзвичайною популярністю; блискуча публіцистика, промови і памфлети зіграли видну роль в боротьбі проти політичної реакції його часу. Свою музу, все своє довге життя Гюго присвятив суспільному служінню, він був поборником демократії, проповідником добра і справедливості, захисником знедолених, викривачем пригноблення і насильства; він створив художні цінності, які роблять його творчість однією з вершин в духовному розвитку людства.

Французьку літературу XIX століття неможливо уявити без Віктора Гюго. І не тільки тому, що він майже три чверті століття незмінне лишався однією з її центральних постатей – спочатку поряд з Шатобріаном та Ламартіном, потім – з Жорж Санд та Бальзаком, нарешті, з Флобером та почасти Золя. Якось Мопассан сказав про Гюго, що він у Франції представляє весь романтизм. Ці слова потребують уточнення: романтизм прогресивний, демократичний, що в творчості Гюго знайшов найповніше й найяскравіше вираження. А романтизм, як відомо, поряд з критичним реалізмом належить до основних, визначальних напрямів французької і європейської літератури минулого століття.

Творчість Гюго вражаюче багатогранна й розмаїта: він великий поет, прозаїк, драматург, до того ж літературний критик і бойовий, темпераментний публіцист. Чудовий майстер художнього слова, він, проте, ніколи не замикався в сфері літературно-художніх інтересів, його творчість постійно лишалася відкритою "бурям віку", нагальним проблемам суспільного й політичного життя.

Творчість Гюго займає почесне місце в історії французької літератури. Про значення творчості Гюго добре сказав А.Н. Толстой: "Он набатно бил в колокол: "Проснитесь, человек бедствует, народ раздавлен несправедли­востью". Это было хорошо и грандиозно – будить человечество. Но дальнейшее принадлежало не ему. Для дальнейших действий нужны были не затуманенные идеализмом умы".

У великому значенні творчості В. Гюго в сучасних умовах і полягає актуальність дослідження даної курсової роботи.

Об’єктом дослідження є проблеми зарубіжної літератури.

Предмет дослідження – творчість Віктора Гюго.

Мета курсової роботи полягає в дослідженні драматичних сторінок Французької революції ХVІІІ ст. в творчості Віктора Гюго.

Поставлена мета роботи реалізується шляхом виконання таких завдань:

1. Дослідити ранню творчість Віктора Гюго.

2. Охарактеризувати "Собор Паризької богоматері" – один із найвищих досягнень французького історичного роману доби романтизму.

3. Дослідити пізню творчість Віктора Гюго.

Для розв'язування поставлених завдань використано такі методи наукового дослідження: теоретичний аналіз наукових літературних джерел, синтез, узагальнення, порівняння, абстрагування, конкретизація.

Закрыть

Творчество Виктора Гюго

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.