Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 43

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ 

Вступ. 3

Розділ І. Теоретико-методологічні засади дослідження соціальної роботи з молодими сім’ями. 5

1.1. Молода  сім'я: поняття, суть, тенденція  розвитку. 5

1.2. Основні проблеми молодих сімей. 10

1.3. Нормативно-правова база соціальної роботи з молодими сім'ями. 15

Розділ ІІ. Емпіричне вивчення технологій соціальної роботи з молодими сім’ями  21

2.1. Особливості технологій соціальної роботи з молодими сім’ями на прикладі Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 21

2.2. Соціальне проектування як один з методів рішення проблем молодої сім'ї 28

Висновок. 39

Список використаних джерел. 41 

Вступ

Актуальність теми дослідження. Створення сім'ї - не лише радісна подія, але і важке випробування: важко пристосовуватися до звичок свого партнера, виникає бажання його "переробити", "перевиховати", змусити поступати на догоду нашим бажанням і потягам. Думка про те, що "перевиховувати", "переробляти", "переламувати" прийде пізніше - після суперечок з улюбленою людиною, після розуміння того, що кожна людина має право на свою індивідуальність, самобутність.

Пройде багато років, буде пройдено багато доріг, поки з'явиться життєвий досвід, який підкаже відповіді на питання, що хвилюють. Самобутність дана людині від природи, у кожного свій характер, і немає ніякого сенсу, наприклад, меланхоліка, перевиховувати під свій власний холеричний темперамент.

Максималізм молодості підштовхує на радикальні дії. Адже так хочеться, щоб милий (мила) був (була) ідеальною людиною. Якщо він коханий, то обов'язково має бути "лицарем без страху і докору". Ми, як правило, непримиренні до чужих недоліків, хоча часто прощаємо їх самим собі. В молодості ми часто шукаємо собі в супутники життя ідеальної людини, хоча самі можемо бути рядовими.

Правильні і гнучкі взаємини з іншими людьми виробляються, на великий жаль, після того, як ми наробимо немало помилок і нам, врешті-решт, доведеться визнати, що вчиняли необачно, нетактовно. Таке усвідомлення з часом приходить, але іноді надто пізно, коли втрачена улюблена людина, шлюб зруйнований.

Проблеми молодої сім'ї - це, насправді, цілий комплекс психологічних, соціологічних, економічних, юридичних проблем. Вибір життєвого шляху, отримання професії, підвищення кваліфікації, пошук улюбленої роботи і т.д.- усе це загальна спрямованість сучасної молоді, в чому і полягає актуальність теми.

Говорячи про психологічну зрілість людини ми, так або інакше, маємо на увазі при цьому її уміння і готовність долати ті або інші труднощі, без яких немислиме життя взагалі і сімейне життя зокрема. Уміння долати життєві труднощі - важливий показник психологічної і соціальної зрілості людини. Змужніння як психологічний процес - це постійне надбання життєвого досвіду і знань про реальні людські взаємини.

У роботі над курсовою використані роботи таких авторів - Антонов А.І., Гаспарян Ю.А., Гідденс Е, Зубкова Т.З., Тимошина Н.В. та ін. в яких показані робота з сім'єю, її структурні і функціональні зміни, форми і методи роботи з молодими сім'ями.

Мета роботи – теоретично обґрунтувати умови життєдіяльності молодої сім’ї та розкрити технології соціальної роботи з молодими сім’ями.

Основні завдання курсової роботи :

- визначити поняття «молода сім’я»;

- охарактеризувати проблеми молодої сім'ї;

- розглянути особливості соціальної роботи з молодою сім'єю;

- розкрити форми і методи соціальної роботи з молодою сім'єю;

- розкрити структуру і завдання соціальної роботи з молодою сім'єю.

Об'єктом дослідження є молода сім'я.

Предметом - особливості соціальної роботи з молодими сім'ями.

Структура курсової роботи. Курсова робота складається із вступу, двох розділів із підпункати, висновків та списку використаних джерел. Загальний обсяг роботи складає 44 сторінки друкованого тексту.

Методи дослідження:

• теоретичний аналіз літератури і нормативно-правових документів;

• емпіричні методи: спостереження, анкетування.

Закрыть

Особенности социальной работы с молодыми семьями

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.