Психологический анализ отношения людей к нетрадиционным методам лечения

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 40

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1. АЛЬТЕРНАТИВНА ТА НЕТРАДИЦІЙНА МЕДИЦИНА 5

1.1. Особливості нетрадиційних методів лікування 5

1.2. Лікування за допомогою засобів космічного та телуричного походження 10

1.3. Флоротерапія – цілительство за допомогою предстаників рослинного світу 15

РОЗДІЛ 2. ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ СТАВЛЕННЯ ЛЮДЕЙ ДО НЕТРАДИЦІЙНИХ МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ 28

2.1. Організація та процедура дослідження 28

2.2. Аналіз результатів дослідження 29

ВИСНОВКИ 38

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 40

ВСТУП

Актуальність дослідження. У сучасному світі високих технологій люди все ще звертаються до природних методів лікування хвороб, і багато з цих способів, колись відкинутих як знахарство, знаходять сьогодні гідне застосування поряд з традиційною медициною.

У багатьох індустріальних країнах склалася високорозвинена і прекрасно оснащена система охорони здоров'я, багатьом галузям якої всього лише кілька століть від народження. Їх основи заклали порівняно недавні наукові відкриття. Так, у 1860-х роках Йозеф Лістер уперше застосував антисептику в хірургії, у 1890-х Вільгельм Рентген винайшов рентгенівський апарат, а у 1920-х Олександр Флемінг відкрив чудесні властивості пеніциліну.

Але, незважаючи на всі ці досягнення, мільйони людей в усьому світі шукають порятунку у формах медицини, які вже не одну тисячу років приносять користь i людству.

Нетрадиційні методи лікування — це аж ніяк не данина капризній моді популярних віянь, а цінний досвід стародавньої медицини, який потребує нового переосмислення з наукових, морально-етичних, соціально-біологічних позицій. Науково-технічний прогрес, на який покладалися великі надії, дав багато досягнень і відкриттів. Однак нині ми вже менше говоримо про те, що здобуто, а більше про втрачене, про те, яку ціну заплачено за ті чи інші досягнення.

Традиційні і нетрадиційні методи лікування не заперечують, а взаємодоповнюють одні одних і можуть добре співіснувати. Можливо, в майбутньому, коли лікарі розширять свій арсенал лікувальних методів, коли назавжди зникне поняття "безперспективний хворий", розподіл на традиційні і нетрадиційні методи лікування стане досить умовним і згодом перестане існувати. «Природа лікує — лікар діагностує».

Надзвичайно актуальним є нині це стародавнє латинське прислів’я. Пріоритет природи у лікуванні захворювань, правильне використання лікарями природних факторів для зцілення хворих і тих, які страждають, дадуть свої щедрі плоди добра і милосердя.

Відповідаючи на вимоги сьогодення, Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) констатувала, що численні надбання народної і нетрадиційної медицини, як складові цілісного медичного знання людства, мають позитивний вплив на стан здоров'я, та що з метою оздоровлення і лікування до них звертаються майже 80% населення світу. Тому ВООЗ заохочує і підтримує країни в їх діяльності з виявлення і впровадження цих методів у медичну практику.

Об’єкт дослідження – методи нетрадиційної медицини.

Предмет дослідження – ставлення людей до нетрадиційних методів лікування.

Метою даної курсової роботи є психологічний аналіз ставлення людей до нетрадиційних методів лікування.

Завдання дослідження курсової роботи:

розглянути особливості нетрадиційних методів лікування;

описати методи лікування за допомогою засобів космічного та телуричного походження;

дослідити флоротерапію – цілительство за допомогою представників рослинного світу;

провести експериментальне дослідження ставлення людей до нетрадиційних методів лікування та зробити відповідні висновки.

Методи дослідження. У ході теоретичного вивчення проблеми застосовувались загально-наукові методи дослідження, а саме: теоретичні – аналіз, синтез і узагальнення наукової літератури; опрацювання досвіду роботи науковців та психологів.

Структура роботи. Курсова робота складається зі вступу, двох розділів, висновків та списку використаної літератури.

Закрыть

Психологический анализ отношения людей к нетрадиционным методам лечения

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.