Психические особенности детей в период новорожденности

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 39

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст

ВСТУП.. 3

І. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПЕРІОДУ НОВОНАРОДЖЕНОСТІ 5

ІІ. НЕРВОВО-ПСИХІЧНИЙ РОЗВИТОК ДИТИНИ В ПЕРІОД НОВОНАРОДЖУВАНОСТІ 14

2.1. Безумовні рефлекси і їх значення для розвитку дитини. 14

2.2. Особливості розвитку органів чуття. Значення вправи органів. 18

2.3. Розвиток емоційної сфери. Комплекс пожвавлення. 20

ІІІ. ОСОБЛИВОСТІ ПСИХІЧНОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ У ПЕРІОД РАННЬОГО ДИТИНСТВА.. 23

3.1. Криза новонародженості 23

3.2. Криза від 2 місяців до 1 року. 26

3.3. Соціальна ситуація розвитку. 27

3.4. Особливості розвитку. 29

3.5. Криза першого року. 30

IV. ДІАГНОСТИКА ПСИХІЧНОГО РОЗВИТКУ ДІТЕЙ У ПЕРІОД НОВОНАРОДЖУВАНОСТІ ТА  РАННЬОГО ДИТИНСТВА.. 32

ВИСНОВОК.. 38

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.. 39

Вступ

Мені завжди подобалися маленькі діти. Я дуже любила спостерігати за тим, як вони ростуть, розвиваються. Мене завжди цікавило чи знає новонароджене маля хто його батьки, чи зможе розпізнати їх серед інших людей, як вчиться розмовляти, ходити, коли починає усвідомлювати себе як окрему істоту. Чому часто в той, а не в інший період свого розвитку починає проявляти емоції, реагувати на подразники зовнішнього світу. Як немовля, яке ще не вміє ні говорити, ні ходити, ні мислити перетворюється у повноцінну здорову особистість. А головне – чи всі малюки однакові з народження, чи, можливо, кожне унікальне і має свої смаки і вподобання, свої задатки і можливості, нахили і здібності, рівень інтелекту.

Народжуючись, дитина фізично відокремлюється від матері. Вона потрапляє в зовсім інші умови: холод, яскрава освітленість, повітряне середовище, яке вима­гає іншого типу дихання, необхідність зміни типу харчування. Вступають в дію ін­ші види фізіологічної регуляції поведінки, і багато фізіологічних систем починає функціонувати по-новому.

Криза новонародженості — проміжний період між утробним (пренатальним) та позаутробним (постнатальним) способом життя. Коли б поруч з новонародже­ною дитиною не було дорослої людини, то через кілька годин вона б загинула. Перехід до нового способу існування забезпечується тільки дорослим.

У перші кілька днів постнатального життя вона ніби робить крок назад у своєму фізичному розвитку, втрачає у вазі. «Ніколи людина не стоїть так близько до смерті,— писав П. П. Блонський, — як у години народження».

Дитина народжується значно безпомічнішою, ніж діти більшості тварин. Вона не здатна не тільки захистити себе, а навіть тримати прямо голівку, не спро­можна ще сприймати навколишні предмети, знаходити їжу, пересуватися. Однак, дитина, що спить 80 % часу на добу і прокидається лише, щоб попоїсти, забезпе­чена всім необхідним для того, щоб жити в тих умовах, до яких вона біологічно підготовлена. Такими є специфічно людські умови її життя.

Отже, об’єктом дослідження в моїй роботі буде розвиток особистості у період новонароджуваності.

Предметом дослідження у моїй праці є нервово-психічний розвиток дітей в період новонароджуваності.

Мета роботи – виявити рівень нервово-психічного розвитку дітей в період новонароджуваності. 

Закрыть

Психические особенности детей в период новорожденности

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.