Влияние вредных привычек на здоровье и психику человека

Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 32

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

ВСТУП.. 3

РОЗДІЛ І. ШКІДЛИВІ ЗВИЧКИ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ЗДОРОВ’Я І ПСИХІКУ ЛЮДИНИ   4

1.1. Тютюнопаління. 4

1.2. Алкоголізм. 7

1.3. Токсикоманії і наркоманії 10

РОЗДІЛ ІІ. РЕАБІЛІТАЦІЯ НАРКОХВОРИХ.. 13

2.1. Статистичні дані наркологічної служби по Рівненській області 13

2.2. СНІД , як наслідок наркоманії 17

2.3. Реабілітація наркоманів. 17

РОЗДІЛ ІІІ. РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ.. 20

3.1. Методи дослідження підлітків, що вживають психоактивні речовини. 20

3.2. Проведення досліджень. 21

3.3. Обговорення результатів дослідження. 27

ВИСНОВОК.. 29

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ.. 30

ВСТУП

Важливою темою в наш час є “Вплив шкідливих звичок на здоров’я і психіку людини”. Адже саме молодь піддається шкідливому впливу навколишнього середовища. Наслідки цього впливу – тютюнопаління, алкоголізм, наркоманія та СНІД.

Узагальнюючи, можна сказати, що під впливом конкретних умов згубну звичку може мати будь-яка людина. Цю звичку можуть викликати різні причини, в будь-якому випадку вони індивідуальні.

Іноді в цьому винний вплив групи ровесників, в якій одурманення визначає належність індивідума до групи. В інших випадках це результат пануючої в даному молодіжному світогляді моди на вживання наркотиків чи поява інтересу, цікавості підлітка до відчуттів, які викликають заборонені наркотики чи алкоголь. Причиною пристрасті до цих “дурманів” можуть бути також різні проблеми молодої людини, пов’язані з сім’єю, школою чи наприклад, з нещасливим коханням. Нарешті, таким фактором можуть стати побутові проблеми життя, часто глибоко сприйняті людиною, особливо у підлітковому віці. Чому ж одна людина піддається спокусі, а інша – ні, хоча на обох діє один і той же зовнішній фактор? Вирішальними тут виявляються типологічні особливості характеру людини (точніше – індивідуальність). Деякі типи особистості виявляються більш піддатливими до впливу несприятливих факторів. Цими ж причинами пояснюється, наприклад, те, що, із двох братів, що живуть в однакових умовах, один може стати наркоманом, а інший – спортсменом.

Прагнення отримати задоволення, позбутися емоційного дискомфорту та відійти від вирішення реальних життєвих проблем повсякдення – ось основні фактори ризику серед молоді. Щоб уникнути всіх цих проблем деякі люди палять тютюн, вживають алкогольні напої та наркотичні й токсичні речовини.

Закрыть

Влияние вредных привычек на здоровье и психику человека

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.