Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 37

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

ЗМІСТ

Вступ. 3

Розділ І. Психологія як наука. 4

1.1. Що вивчає психологія і що дає її вивчення. 4

1.2. Основні розділи психології як науки. 8

Розділ ІІ. Нові тенденції і напрямки в розвитку психологічної науки. 14

2.1. Основні напрямки сучасної психології 14

2.2. Персоналістичні напрями сучасної психологічної науки. 20

Розділ ІІІ. Новітні методи психологічного дослідження. 24

3.1. Соціометрія, референтометрія. 24

3.2. Біографічний метод, вивчення. 26

3.3. Проективні та клінічні методи тестування. 28

Висновок. 36

Список використаної літератури. 38

Вступ

Назва «психологія» все ще оповита завісою таємниці для тих, кому не доводилося стикатися з цією наукою. Проте число студентів, що вперше приступають до вивчення психології з метою підвести цю завісу, достатньо велике. Вони сподіваються таким чином глибше пізнати себе, а головне - оволодіти методами, що дозволяють краще розуміти інших людей і зрештою впливати на них.

Психологія, може просуватися вперед тільки за умови методичного дослідження механізмів, що лежать в основі поведінки; тільки вживання наукового методу дозволяє одержати такі відомості і об'єктивно оцінити результати тієї або іншої дії. А єдину гарантію серйозного проведення такої роботи дає солідна підготовка психолога. Ця підготовка може, проте, здійснюватися різноманітними способами, часом вельми далекими від того, яким вони повинні бути за уявленнями широкої публіки.

Психологи, як і представники інших наук, діляться на дві категорії: одні зайняті пошуками нових знань, а інші - їх додатком. Перших цікавлять теоретичні аспекти; вони спостерігають явища, що вивчаються, в природній обстановці або в лабораторії, стараються інтерпретувати одержані результати і систематизувати їх, з тим щоб створити схеми, що пояснюють поведінку. Саме до них відноситься головним чином все те, що мовилося дотепер.

Психологи другої категорії більш численні. Це до них безпосередньо звертаються люди, які насилу пристосовуються до різних сторін повсякденного життя, як інтелектуальних, так і емоційних. Деякі з цих психологів, крім того, покликані допомагати своїми порадами при організації управління різними видами людської діяльності. В своїх діях вони спираються на накопичені теоретичні знання і в своїй повсякденній практиці перевіряють обґрунтованість цих знань і виявляють в них слабкі місця.

Закрыть

Психология как наука

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.