Правила обработки наращиваемых ногтей с помощью пилочки и полирующих средств или приспособлений

План

1. Засоби і прилади для нарощування нігтів.

2. Спосіб нарощування.

3. Гель. Акріл.

4. Список приладів при нарощуванні.

5. Полірування нігтів.

6. Види пилочок та їх застосування.

7. Література.

Які засоби та прилади, необхідні для нарощування нігтів?

Дівчата в наш час стають настільки заповзятливими, що намагаються уникнути дорогих походів по салонах краси. Тому вони все більше намагаються самостійно зробити себе більш привабливими і доглянутими.

Для своїх постійних відвідувачів ми розповімо, як вдома здійснити процедуру для нарощування нігтів. Що потрібно для цього, що враховувати, як стати більш привабливою, які методи використовувати?

Що потрібно знати перш ніж нарощувати нігті?

Дівчата, які вирішують самостійно нарощувати нігті будинку своїми силами, не завжди замислюються про те, що мають виконувати це якісно, адже з-за найменшої помилки вони можуть дуже надовго позбутися своїх колись красивих і рівних нігтів. Оскільки нарощування пов’язано більшою мірою з досить глибоким стресом для нігтьового покриття, то необхідно пам’ятати про початкових запобіжні заходи та обробки нігтя.

Багато також думаю переважно тільки про те, як би швидше наростити нігті, забуваючи про те, що ця поверхнева краса надалі може обернутися непоправними наслідками. Для таких майстринь хочеться дати ряд корисних рекомендацій, які допоможуть надалі побудувати їм навчитися якісно нарощувати нігті, стаючи при цьому чарівними і привабливими.

Наші рекомендації засновані в основному на протипоказання, які кожна жінка повинна знати і пам’ятати:

Перед тим, як приступити до процедури нарощування, потрібно ретельно вивчити стан нігтів. Якщо буде виявлено найменший прояв грибка, то процедуру краще відкласти до повного зникнення цієї неприємності;

Якщо під час обробки нігтів манікюрними приладами, була пошкоджена кутикула або поверхню нігтя, то від процедури нарощування також варто відмовитися;

Доведеним фактом є те, що якщо у дівчини виявлено захворювання стравоходу або ендокринної системи, а також якщо вона приймає антибіотики, то штучні нігті, зроблені акрилом або гелем, просто не будуть триматися;

Нарощування нігтів також відкладається, якщо в цей період у жінки настали критичні дні або вона вагітна.

При роботі та оздобленні нігтів читайте:

Як зробити квадратну форму нігтів?

Засоби для росту нігтів — наводимо красу на ручках.

Як правильно фарбувати нігті?

Вибираємо спосіб нарощування. Гелем чи акрилом?

Насправді принципової різниці між нарощуванням гелем або акрилом не існує. Обидва компоненти мають схожий хімічний склад. Єдина їх відмінність полягає в тому, що гель сохне за допомогою застосування ультрафіолетової лампи, а акрил сохне самостійно.

Якщо ще недавно існувала думка про те, що акрил більш шкідливий для нігтів, ніж гель, то тепер цю думку можна з легкістю оскаржити. Фахівцями було встановлено, що ні один, ні інший матеріал не чинять негативного впливу на нігтьову оболонку. Але не варто забувати про те, що нігті потрібно готувати до цієї процедури.

З точки зору міцності також думки жінок розділилися. Хтось стверджує, що акрил набагато витривалішими гелю, а у кого-то існує протилежна думка. Насправді ж міцність нарощеного нігтя залежить від якості проведеної роботи, але ніяк не від матеріалу.

Також при виборі матеріалу слід враховувати індивідуальні особливості свого організму. Є маса прикладів, коли з-за якихось особливостей організму, нігті з акрилу відшаровувалися практично відразу після їх накладення. Те ж саме було і з акрилом. Так що, якщо процедура проводиться в перший раз, то можна покладатися на випадок. Якщо ви вже нарощували нігті з певного матеріалу, то самі повинні чітко розуміти, чи підходить вам цей матеріал чи ні. У будь-якому випадку, потрібно пробувати працювати і з гелем і з акрилом, щоб надалі зупинитися на чомусь одному.

Безумовно, якщо ви давно займаєтесь нарощуванням, як любитель, то ви напевно відразу ж зрозумієте станом своїх нігтів, який саме матеріал ідеальний саме для вас.

Що потрібно для нарощування нігтів гелем

Якщо ми говоримо про нарощування нігтів гелем або акрилом, то в цій справі ніяк не обійтися без баночок з цими засобами. Якщо ви тільки почали займатися нарощуванням будинку, то не потрібно купувати занадто багато цього матеріалу. Досить придбати по кілька баночок різних засобів різних виробників. Надалі ви самі визначаєтеся, якусь марку краще всього використовувати саме для вас.

Якщо ви будете практикувати на нарощування гелем, то ніяк не обійтися без ультрафіолетової лампи. На ній краще не економити, а купити саме ту, яка випущена під відомим брендом. В якості дрібних матеріалів необхідно використовувати пушери або апельсинові палички. Це такі пристосування, які чудово відсувають кутикулу. Досвідчені дівчата напевно зрозуміють, що без цих речей в їх нарощуванні не можна обійтися.

Також важливо мати в своєму інвентарі кілька видів полотен, які будуть підрозділятися по міцності і твердості покриття. Працювати з натуральними нігтями і з штучними потрібно різними інструментами. Цей момент також потрібно враховувати під час придбання товарів для нарощування нігтів.

Трохи схожим на звичайну пилку інструментом вважається баф. Це поролоновий блок з покриттям для підпилювання нігтів. Але мета його застосування дещо відрізняється від стандартної пилочки.

Для того, щоб працювати з нігтями, потрібно мати кілька видів ножиць. Це повинні бути невеликі манікюрні інструменти для натуральних матеріалів, а також більш потужні інструменти для роботи зі штучними нігтями.

Для зручного нанесення акрилу або гелю, потрібно мати кілька видів кистей, а також всілякі палички для використання декоруючих елементів. Будь-яка дівчина з точністю скаже, що чим зручніше буде її матеріал для роботи, тим якісніше і красивіше вийде підсумковий результат. А в такій справі важливий саме підсумок, оскільки гелеві або акрилові нігті створюються для створення унікального образу.

Крім перерахованих атрибутів, майстриня повинна вибрати кілька варіантів декорування нігтів. На сьогоднішній день виробники готові здивувати своїх покупців безліччю різноманітних варіантів обробки нарощених нігтів. Зараз з їх допомогою можна виготовити такі прекрасні шедеври, які порадують мільйони людей.

Характеристики работы

Реферат

Количество страниц: 17

Бесплатная работа

Закрыть

Правила обработки наращиваемых ногтей с помощью пилочки и полирующих средств или приспособлений

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.