ПЛАН 

Вступ

Короткий огляд сучасних технологій манікюру

Японський манікюр. Технологія японського манікюру

Індійський манікюр, властиві йому кольори і візерунки

Новітня технологія Minx-манікюр

Манікюр омбре

Висновки

Список використаних джерел

ВСТУП

Манікюр - це комплексний догляд за кистями рук. І, якщо турбота про шкіру найчастіше зводиться до масажу, очищення і обробки кремами, то робота з нігтями носить виражений декоративний характер. Саме нігті завжди на виду: вони відіграють роль візитної картки жінки, демонструючи її характер і ставлення до життя.

Коли зародилося мистецтво прикрашати нігті, точно сказати неможливо, але однозначно це сталося дуже і дуже давно. Відомо, що в Стародавньому Єгипті у дружин фараонів були в пошані довгі нігті, пофарбовані хною і золотим порошком. У країнах Азії жінки пройшли ще далі, вколюючи фарбувальний пігмент прямо в зону росту кожного нігтя. А китаянки винайшли перше лакове покриття з воску і яєць.

Сучасні технології манікюру теж не надто молоді, перші з них почали практикуватися ще кілька століть тому, з роками стаючи все більш досконалими. Звичайно, великий поштовх цій галузі косметології принесло XX століття, коли були винайдені різні складники на основі полімерів. Сьогодні, крім класичного догляду за нігтями, майстри манікюру пропонують своїм клієнтам побалувати нігтики самими різними варіантами оформлення. Про сучасні техніки і технології манікюру буде описано в даній роботі.


КОРОТКИЙ ОГЛЯД СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ МАНІКЮРУ

Японський манікюр

Манікюр родом з Японії характеризується великою увагою до забезпечення здоров'я шкіри рук і самої нігтьової пластини. Процес включає в себе масаж, обробку маслами та інструментами з природних матеріалів. Засоби для японського манікюру також насичені натуральними корисними речовинами: безпосередньо на ніготь наносять мінеральну пасту, яку закріплюють поліруючою пудрою на основі бджолиного воску. В результаті нігті набувають природне сяйво. Завершують процедуру обробкою кутикули маслом лотоса.


Гарячий манікюр

Технологія гарячого манікюру полягає у впливі на нігті і шкіру рук підігрітого лосьйону. Завдяки температурі близько 40°C живильний засіб діє ефективніше і швидше. Для збереження розчину теплим використовується спеціальне обладнання або підігріті камені (тоді процедуру можуть називати spa-манікюром). Найчастіше гарячий манікюр завершується парафінотерапією і поєднується з практично будь-яким декоративним покриттям.

Різновид такої процедури - гарячий масляний манікюр, для якого використовують підігріте косметичне масло або жирний лосьйон. Ця технологія підійде для дуже сухої шкіри і особливо актуальна в період зимових холодів.


Технологія Minx

Малюнки на нігтях виглядають дуже привабливо, але процес їх нанесення стомлює і вимагає від майстра відмінних художніх навичок. До того ж невеликі розміри нігтя накладають обмеження на кількість переданих деталей. Однак навіть найвишуканіший візерунок не стане проблемою при виборі технології Minx. Цей манікюр передбачає наклеювання на ніготь - як власний, так і штучний - наклейки з тонкої плівки. Закріплення покриття відбувається під променями лампи при одночасному натисканні.

Незважаючи на простоту ідеї, Minx-манікюр сьогодні знаходиться на піку популярності в Європі і США, поступово з'являючись і в Україні. Найбільшим попитом користуються наклейки, що імітують металеву або кам'яну поверхню, а також фотозображення.


Акрилова ліпка

Прикраси з акрилу добре виглядають на акрилових нігтях і доречні в разі особливо урочистих подій. Техніка створення об'ємних об'єктів досить затратна по часу і вартості, зате неймовірно ошатна і здатна перетворити нігті в модний аксесуар.


Перманентний манікюр

Перманентний манікюр - мрія ділової жінки, яка не бажає щотижня робити візит до косметолога. Термін його «життя» - близько трьох тижнів. Технологія полягає в покритті нігтьової пластини тонким шаром гель-лаку або біогелю, який захищає її від пошкоджень і служить «фундаментом» для декоративних складників. Процедура ґрунтується на технології гелевого нарощування, але виглядає і відчувається більш природно. Базовий шар не боїться рідини для зняття лаку, але видалити його зможе лише майстер нігтьового сервісу.


Кришталевий манікюр

Назва кришталевого манікюру носить особлива техніка гелевого або акрилового нарощування. Можуть використовуватися також тіпси, за умови що матеріал прозорий. Ефект Кришталевий досягається шляхом створення об'ємного малюнка, що імітує межі шліфування. Посилити гру світла в кришталевому манікюрі можна, використовуючи прозоре фінішне покриття з блискітками.

Характеристики работы

Реферат

Количество страниц: 20

Бесплатная работа

Закрыть

Виды современных технологий в маникюре

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.