План

Вступ 

Вибір лаку для нігтів 

Види декоративних лаків для нігтів 

Гель-лак для нігтів 

Переваги гель-лаку 

Акрилові фарби для нігтів, дизайн та розпис нігтів 

Рекомендації для роботи акриловими фарбами 

Рідина для зняття лаку 

Висновок 

Список літератури

Вступ

Довгі нафарбовані нігті були частиною жіночого образу ще в доісторичні часи. Імовірно, перший лак для нігтів з’явився ще в XXX столітті до н.е. в Китаї. Довгі нігті були ознакою багатства і приналежності до вищого стану (адже з такими руками фізично трудитися неможливо), тому жінки відрощували їх до 15-20 сантиметрів. Лак застосовувався і в Стародавньому Єгипті, так як нігті на руках і ногах деяких статуй пофарбовані в червоний колір.

Прототип сучасного косметичного засобу з’явився в 1930 роках (винахідник – Черльз Ревсон). Його перевага полягала в тому, що він був водонерозчинних, хоча тримався лише кілька днів і містив дуже шкідливі речовини. Та й палітра тоді була не дуже різноманітна. Зараз можна вибрати будь-який колір, який душі завгодно, крім того, з’являються все нові текстури і модні явища в області манікюру.

Художній розпис нігтів є найпоширенішою технологією дизайну манікюру. Жінки віддають найбільшу перевагу художньому дизайну. На заздалегідь нафарбовані нігті, майстер водно-акриловими фарбами наносить малюнок. Для цього він використовує голки, палички, кисті та іншої проф. інструмент. Тут результат повністю залежить від фантазії фахівця.

Можна створити на нігтях будь-який малюнок, саме завдяки художньому розпису. За бажанням клієнта майстер нейл-арту може зробити доповнення в площинний дизайн у вигляді мережив, фольги, піску, мікроблискіток. Основна перевага художнього розпису нігтів - дизайн виходить гладким і плоским. А це означає, що деталі, які випирають, не будуть заважати.


Вибір лаку для нігтів

Хороший лак повинен володіти такими якостями як:

Рівномірний розподіл лаку по нігтю

Однорідний рівний блиск

Швидке висихання (не більше 4 хвилин)

Стійкість (не менше 5 днів)

Стійкість до механічних пошкоджень.

Щоб лак відповідав всім перерахованим вище якостям, до його складу повинні входити нітроцелюлоза, пластифікатори (касторове масло або дибутилфталат), розріджувачі (бутиловий або етиловий спирт), синтетичні смоли, кольорові пігменти (анілінові барвники, наприклад), розчинник (спирт або ацетон), кислоти (кремнієві кислоти або бентоніти).

Нітроцелюлоза відповідає за стійкість до механічних пошкоджень, а також надає лаку блиск. Саме цей компонент обов’язково повинен бути присутнім в стійкому лаку для нігтів. Пластифікатори роблять лак еластичним. Розріджувачі надають лаку в’язкість, а завдяки синтетичним смолам лак «прилипає» до нігтьової пластини. Кольорові ж пігменти, природно, відповідають за колір лаку.

Крім того, в лак часто додають перламутр, який отримують з річкових і морських раковин, риб’ячої луски або з перлинного пату. Ще в лаку можуть міститися металеві частинки, завдяки яким досягається ефект «металік».

Крім його складу, у виборі лаку для нігтів слід звернути увагу ще на ряд показників.

Для початку варто звернути увагу на флакон. На ньому не повинно бути зовнішніх пошкоджень — сколів, тріщин. Флакон — важлива частина у виборі лаку для нігтів: який краще флакон вибрати? Краще, якщо флакон буде самої звичайної форми, без всяких вигинів, в яких може застрявати лак. Дно флакона повинно бути достатньо широким і стійким, щоб уникнути випадкового перекидання. Крім того, що містяться в лаку нерозчинні компоненти осідають на дно, тому лак слід струшувати, а викривлена форма флакона може стати перешкодою ретельного змішування компонентів лаку. Добре, якщо у флаконі будуть металеві кульки, які сприяють більш швидкому і якісному змішуванню компонентів лаку при струшуванні. Крім того, слід звернути увагу на розташування пензлика у флаконі — вона не повинна стосуватися дна, але і бути дуже короткою теж. Також пензлик повинна бути сумірний висоті флакона, тобто, у високому флаконі пензлик повинна бути довшим, а в короткому — коротше. Кришка з пензликом повинна бути зручною для тримання в руках форми, в ідеалі — циліндричної.

Також слід приділити належну увагу самої пензлику. Ворс пензлика не повинен бути занадто жорстким і дуже м’яким. Також ворсинки пензлики повинні бути різної довжини. Для того, щоб перевірити пензлик, слід покласти її на ніготь. У гарної пензлика в цьому випадку ворсинки повинні розподілитися по нігтю рівномірно у формі віяла. Якщо пензлик розщеплюється на окремі ворсинки або в деяких ділянках стирчить, то такий лак брати не слід.

Не слід купувати лак з вичерпаним терміном придатності та лак, у якого термін придатності закінчується.

Перед придбанням вподобаного лаку слід зробити його тест — дістати пензлик з лаку і подивитися, за який час лак збереться в крапельку і впаде. Якщо цей час не перевищує 3-5 секунд, і лак при цьому падає крапелькою, а не тягнеться, то лак хороший.

Також слід нанести лак на ніготь — тоді ви відразу побачите, як добре лак лягає на ніготь, скільки шарів лаку доведеться накладати для потрібного вам ефекту.


Види декоративних лаків для нігтів

Текстура лаку для нігтів буває різною. Виділимо основні різновиди:

1.Глянцевий – найпоширеніший вид лаків, він з’явився першим і до сих пір залишається найбільш затребуваним. Він дарує нігтям яскравий глянсовий блиск. Як правило, він наноситься в два шари, дуже бліді відтінки – в три шари, а для занадто яскравих кольорів вистачить і одного. Потребує якісного нанесення, так як всі нерівності відразу ж помітні на поверхні. Додатковий блиск може додати закріплювач.

2.Матовий лак останнім часом стає все більш популярним. Ця речовина більш щільної текстури, яке швидко висихає і не має характерного блиску. Наноситься в 1-2 шари і довго тримається. Існують спеціальні покриття, які можуть зробити матовою глянсову поверхню.

3.Перламутровий. Це лак з характерним перламутровим відблиском. Хороший тим, що такий блиск приховує нерівності поверхні, однак його потрібно наносити на всю поверхню нігтя, не залишаючи непромальованих ділянок. З цієї причини перламутрове покриття не підходить для тих, хто вирівнює обриси нігтьової пластини за допомогою декоративного манікюру.

4.Хамелеони. Існує кілька різновидів лаків-хамелеонів: одні змінюють колір залежно від кута зору, інші змінюються під впливом різних температур.

5.Магнітні лаки: при піднесенні магніту до нафарбованої і ще не висохшої поверхні текстура змінюється і створюється малюнок (як правило, вертикальні або діагональні хвилі).

6.Лаки для малювання – спеціальні засоби для нанесення малюнка на нігті. Як правило, це більш рідкі та щільні речовини.

7.Лаки з блискітками – продаються рідкі склади з блискітками або суха розсип.

8.Лак основа. Служить для вирівнювання поверхні нігтя. Буває рожевий, прозорий.

9.Зміцнюючі. Наносяться після манікюру. Містять рідкі шовкові волокна і кератин. Захищають від впливу навколишнього середовища. Нігті стають більш твердими.

Характеристики работы

Реферат

Количество страниц: 21

Бесплатная работа

Закрыть

Современные растворители, лаки, краски

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.