Зміст

Вступ

Розділ І. Манікюрний інструмент

1.1. Кусачки 

1.2. Ножиці для видалення кутикули

1.3. Пушер

1.4. Пилочки

Розділ ІІ. Призначення манікюрного інструмента

Розділ ІІІ. Як користуватись манікюрним інструментом

Список використаної літератури

Вступ

Руки можуть сказати про жінку багато. Руки частіше видають вік жінки. Шкіра рук рано висихає, стоншується, втрачає еластичність, з віком на ній з'являються пігментні плями і зморшки. Доглянуті, м'які руки - це те, що притягає, створює враження про людину. У далекі часи, коли лицарі могли тільки мріяти про прекрасну пані, найзаповітнішим їх бажанням було доторкнутися до руки улюбленої. А пані ретельно стежили за станом своїх рук, щоб кавалер ще раз захопився бархатистістю і ніжністю шкіри.

Теперішній спосіб життя сучасної жінки вимагає від неї великої самовіддачі, а також затрат сил та часу, тому розумний догляд за зовнішністю є запорукою успіху.

Манікюр сьогодні — це ціла система догляду за руками. У сучасному розумінні це не тільки красиві нігті, але й лікувально-відновлювальні процедури, догляд за шкірою рук, технології створення штучних нігтів.

Манікюр може містити:

 • Масаж рук
 • Ванночки для шкіри рук і нігтів
 • Догляд за нігтями, полірування, надання їм форми
 • Лакування нігтів, прикрашання їх стразами тощо.
 • Нарощування нігтів
 • Щодо обробітку кутикули розрізняють два ріновиди манікюру — обрізний і необрізний. Під час обрізного манікюру, щоб зрізати кутикулу використовують спеціального інструмента — кутикульні ножиці, при необрізному — використовують дерев'яні палички або шліфують спеціальним електричним пристроєм для манікюру.

  Манікюр часто сполучається з педикюром, доглядом за шкірою обличчя, перукарськими процедурами.


  Розділ І. Манікюрний інструмент

  1.1. Кусачки

  Кусачки для нігтів - інструмент для корекції довжини вільного краю нігтьової пластини. У професійному використанні не припустима робота ножицями при укороченні довжини, тому що ножицями неможливо зробити рівний зріз та при роботі з нігтьовою пластиною ножиці дають тріщини на нігті в місці зрізу, а це може зіпсувати і настрій, і роботу.

  Кусачки бувають різних форм і видів, з різними ручками і замками, з різною формою лез. Для старту необхідно купити кусачки універсальні, які дозволять працювати і з манікюром і з педикюром. Розширити асортимент інструменту можна буде пізніше, і покупки будуть залежати від того, якою галуззю нігтьового сервісу ви будете займатися (крім класичного манікюру і педикюру).

  Вимоги до металу не змінюються. При покупці кусачок необхідно подивитися як змикаються кінчики лез, вони повинні замикатися щільно, не мати зазору, але в області п'яти зазор повинен бути, інакше кусачки будуть погано різати. На відміну від ножиці для кутикули, п'ята кусачок не має великого виносу, буває, що леза і зовсім рівні. Між ручками теж бажана подвійна пружина.


  1.2. Ножиці для видалення кутикули

  Ножниці для кутикули — професійний ріжучий інструмент для манікюру та педикюру, застосовується для обрізання кутикули нігтів на пальцях рук і ніг. Розрізняють манікюрні та педикюрні ножиці для кутикули з довжиною лез від 4 до 28 мм.

  Ручки ножиць для кутикули бувають подовжені, опукло-овальні, прямі із закругленими кінцями, рельєфні для зручного захвату пальцями, щоб не вислизали з руки. Між ручок закріплена пружина, що відводить, одна або дві, для довільного розмикання ріжучих кромок під час роботи.

  Форма голівки кусачек клиноподібна, витягнута до низу з плоскими в перетині полотнами, які звужуються до кінчиків. Обухi лез прямі або опуклі з нахилом до вершин (вигляд з боку), з прямими або опуклими боковинами що звужуються до вершини (вигляд з верху). Леза мають товщину порядка 2 — 1.5 мм, а до вершин, товщина поступово зменшується і стає 0,5 — 0.3 мм.

  Зовнішні поверхні полотен, створюючі ріжучі кромки це щічки (задні поверхні), вони бувають плоскі або опуклі. Внутрішні поверхні лез (передні поверхні) можуть бути опуклими, плоскими або увігнутими (залежно від якості заточування і доведення, опуклі і плоскі, — сприяють задовільному обрізанню кутикули; увігнуті — відмінне). Кут зведення між передніми поверхнями при зімкнутих ріжучих кромках 35-45 градусів.

  По задній поверхні ріжучих кромок сформовані фаськи для жорсткості і стійкості, шириною 0.2 — 0.5 мм. Між ріжучих кромок, при зімкнутих вершинах (контактують лише самі кінчики), утворюється основний зазор на просвіт. Просвіт повинен плавно зменшується від кінчиків, до п'ят. Між п'яток, основний зазор досягає всього лише 0,02 - 0,05 мм не більш. Конструкція шарнірного з'єднання рухливе нероз'ємне з'єднання на заклепці або гвинті.

  З'єднання на заклепці надійніше, через відсутність в нім радіального люфта. У деяких ножицях для кутикули конструкція суглоба має роз'ємне з'єднання на гвинті. Профіль ріжучих кромок, відносно плоскості різання (вигляд лез з боку) буває з прямими, увігнутими і опуклими лезами. До осі заклепки РК розташовані перпендикулярно або по діагоналі.

  Характеристики работы

  Реферат

  Количество страниц: 20

  Бесплатная работа

  Закрыть

  Маникюрный инструмент

  Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
  Не заполнены все поля!
  Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

  Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.