ЗМІСТ

Вступ

1. Основні принципи фарбування волосся

2. Інструменти і пристосування

3. Групи барвників і основні технології їх застосування

3.1. Обезбарвлюючі і освітлюючі препарати (I група)

3.2. Хімічні барвники (II група)

3.3. Тимчасові (тонують) барвники (III група)

3.4. Природні барвники (IV група)

Висновок

Список використаної літератури    

ВСТУП

Всі ми прагнемо бути красивими, слідувати моді, віяння якої дуже сильно

відображає і перукарське мистецтво. Зміна моди на зачіски викликає зміна моди на колір волосся. Якщо цього не враховувати, то можуть виникати деякі невідповідності, наприклад, нерідко доводиться бачити зачіску, добре виконану, з використанням модних деталей, але яка все-таки не справляє враження гарної, тому що в цьому буває "винен" колір, що не відповідає вимогам моди, що не відповідає духу самої моделі...

Сучасна тенденція в кольорі - це прагнення до отримання різних натуральних відтінків, нюансів. Незалежно від того, чому фарбуються волосся: бажання чи це приховати сивину або ж просто з декоративною метою - у будь-якому випадку необхідно прагнути до створення природних тонів. Наприклад, світловолосим зараз потрібно віддавати перевагу теплим відтінкам - золотистим, попелясто-русявому, Тіціан і т. д. З цієї ж причини чистий "пергідрольной" тип зовсім "не вписується" у сучасну моду - дуже вже неприродно виглядають перетравленние волосся.

Зачіска і колір волосся, відповідні кольором і формою обличчя, підкреслюють індивідуальність людини. І, нарівні з величезним безліччю індивідуальностей, існує безліч варіантів освітлення та фарбування, цю індивідуальність підкреслюють. Змінюючи стиль зачіски, можна прийти до необхідності поміняти колір, розташування освітлених пасом і т. п. Але не треба забувати при цьому, що, наприклад, світлі пасма спереду як би укрупнюють риси обличчя, і навпаки. Для досягнення різних ефектів існують різні прийоми, тонкощі, які і відрізняють справжнього майстра, професіонала від дилетанта. У даній дипломній роботі представлені найновіші і прогресивні розробки в області фарбування волосся, наведені найсучасніші методики і дано характеристики груп останніх поколінь фарб.


1. ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ

Вибір кольору барвника. У кожної людини своя колірна гама, тому вибір кольору барвника залежить від відтінку шкіри, кольору очей і природного кольору волосся. Перукарі - колористи, підбираючи потрібний колір барвника, виходять з чотирьох типів зовнішності, які визначаються назвами пір року: весняний тип, літній тип, осінній тип і зимовий тип. Характеристики цих типів широко поширені і в силу своєї популярності не вимагають спеціального опису. Наведемо розробки професіоналів по фарбуванню волосся для всіх цих типів:

Для весняного типу рекомендуються:

Кольори - світлий блондин, середній блондин, світло - русявий, середньо - русявий. Відтінки - золотисті, мідні, пшеничні.

Для літнього типу рекомендуються:

Кольори - світлий блондин, середній блондин, темний блондин, світло - русявий, середньо - русявий. Відтінки - попелястий, перловий.

Для осіннього типу рекомендуються:

Кольори - світло - русявий, середньо - русявий, темно - русявий, світло - коричневий, коричневий, темно - коричневий. Відтінки - пшеничні, золотисті, мідні, червоні, помаранчеві. Відтінки повинні бути соковитими.

Для зимового типу рекомендуються:

Кольори - середньо - русявий, темно - русявий, темно - коричневий. Відтінки - попелясті, фіолетові, червоні.

При фарбуванні волосся обов'язково враховується їх структура і довжина. Довге волосся забарвлюються краще і швидше, ніж коротке волосся. Кучеряве, кучеряве і сиве волосся вважаються трудноокрашувані, тому для них слід використовувати інтенсивну полімерну фарбу, оскільки вона має високу проникаючу здатність. Природно - руде волосся також важко піддаються фарбуванню, час впливу барвника на таких волоссі збільшується майже в два рази. При фарбуванні темного волосся у світлі відтінки час впливу барвника слід збільшити на 10 - 15 хвилин, а для освітлення чорних від природи волосся час впливу збільшується ще на 20 хвилин. Синювато - чорні від природи волосся забарвлюється досить важко. Швидше за все, таке волосся придбають лише вказаний на барвнику відтінок.

Якщо фарбування волосся виконується по вже наявній фарбі, тобто здійснюється зміна вже наявного кольору на іншій, то в цьому випадку слід проявити особливу обережність, оскільки накладення одного відтінку в інший дає непередбачуваний результат. Так, наприклад, волосся червоних відтінків при їх освітленні або фарбуванні в золотисті відтінки виходять жовтими, а волосся, пофарбовані раніше у фіолетові відтінки, при освітленні можуть дати зелений колір.

Якщо все-таки при фарбуванні вийшов небажаний відтінок, то в цьому випадку слід скористатися мікстонамі - спеціальним препаратом, який матує (прибирає) небажані відтінки і посилює бажані. Мікстонамі є практично в будь-якій серії хімічних барвників, наприклад у фарбах "Лондаколор", "Тріоколор", "Колестон", "Ігора - роял", де кожному мікстонамі присвоєно свої номер. Вибір мікстонамі залежить від кольору волосся: золотистий мікстонамі матує фіолетові відтінки, червоний - зелені, фіолетовий і ліловий - жовті, зелений і сандре - червоні, а сірий - підсилює попелясті і перлинні відтінки.

При вже отриманий небажаному відтінку 50 гр. потрібного мікстонамі розбавляється в 50 гр. 6% перекису водню. Склад наноситься на волосся і витримується 10-15 хвилин, при використанні мікстонамі можна не боятися за кінцевий результат. Якщо вже відомо, що після фарбування барвником вийде небажаний відтінок, то потрібний мікстонамі додається в фарбу: приблизно 5 см на 60 гр. барвника.


2. ІНСТРУМЕНТИ ТА ПРИЛАДДЯ

Для фарбування волосся потрібні різні інструменти і пристосування. Найпоширеніші з них приведені на малюнку:

1) емальований або пластмасова мисочка для розведення барвника

2) пластмасові затискачі для волосся

3) пензлик для нанесення барвника

4) гумова або поліетиленова шапочка для мелірування

5) гачок для витягування прядок при мелірування через шапочку

6) страйпер для мелірування 

Характеристики работы

Реферат

Количество страниц: 24

Бесплатная работа

Закрыть

Окрашивание волос

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.