План

ВСТУП

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ

ПРОЦЕДУРА НАРОЩУВАННЯ

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ ЗА ДОПОМОГОЮ ГЕЛЮ, ШОВКУ, АКРИЛУ

• Тканинна технологія нарощування нігтів

• Гелеве нарощування нігтів

• Технологія нанесення гель лаку

• Акрилове нарощування

• Дизайн нігтів Нейл-Арт

ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ

ВИСНОВКИ

СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

ВСТУП

Нарощування нігтів — процес штучного збільшення довжини нігтя з метою виправлення дефектів натурального нігтя (розшарування, слабкість і ламкість нігтьової пластини тощо). Виникло в 60-ті рр. минулого століття, винахідник — стоматолог Генрі Рі (зробив штучні нігті зі стоматологічного акрилу своїй дружині).

Акрилові нігті - їх виконують, як на тіпсах, так і на формах. Перевага акрилових нігтів: вони охороняють натуральні нігті від надлишкового зволоження, впливу несприятливих факторів навколишнього середовища. У акрилу необмежені можливості, в тому числі кольорові.

Гелеві нігті - їх нарощують в основному на тіпсах, гель становиться твердим під УФ лампою.

Шовкові нігті - та ж технологія, що й гелева, тільки кожний шар прокладається шовком.

Суміщена технологія "Акрил + Гель". Дана технологія вирізняється тим, що акрил надає нігтям міцність і дає найкраще зчеплення акрилат з натуральним нігтем, а гель покривається зверху, додає нігтям блиск і оберігає від зовнішніх впливів.

У роботі майстра важливий індивідуальний підхід до кожного клієнта. Засоби для моделювання повинен підбирати тільки професіонал, а клієнт може вибрати довжину та форму нігтів. Кожен майстер сам вирішує, які матеріали йому більше підходять. Для цього необхідно вивчити ваші нігті, і вибрати ту технологію, яка буде підходити саме вам.


МАТЕРІАЛИ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ

Крім тіпсів, для зміцнення і нарощування нігтів застосовуються техніки, які вимагають спеціального обладнання. Це нарощування за допомогою гелю, шовку, акрилу.

Гель для нігтів. Це полімер, спеціально розроблений для нігтів.

Він функціонує майже так само, як справжній ніготь: пропускає вологу і продукти обміну речовин шкіри. Застигаючи, гель утворює на нігті міцне покриття. Але в той же час це покриття має ту ж еластичність і структуру, що і натуральний ніготь, тому штучні нігті з гелієвим покриттям не відпадають. Ще однією важливою особливістю гелю є його здатність лягати рівним шаром - самовирівнюється, і згодом нігті не потрібно обпилювати. Крім того, гелеве покриття не викликає роздратування і дозволяє зберегти ніготь і шкіру пальця в здоровому стані.

Шовк, або файбергласс. Це покриття складається з скловолокна. Його приклеюють до типсах спеціальним клеєм і спреєм-активатором. Шовк неміцний і завдає деяку шкоду нігтям через клею. Його використовують в гелевою технології, прокладаючи між шарами гелю, для збільшення міцності штучного нігтя.

Акрил. Це порошок або пудра, які в поєднанні зі спеціальною рідиною (ліквід) перетворюються в густу бистрозастивающую масу. За пару хвилин потрібно встигнути розподілити акрил по всій поверхні нігтя, після чого нерівності зверху і потовщення з боків спилюють, а потім полірують.

Акрил, що містить метилметакрилат (ММА), жорсткий, ламкий, пористий, товстий, з часом жовтіє від впливу лаків і сонячного ізлученія.Под дією ММА поверхню натурального нігтя пошкоджується, і після зняття штучних нігтів свої нігті стають ламкими, слабкими, чутливими до гарячої води і механічних впливів.

Зараз у багатьох країнах ММА заборонений, але у нас його продовжують використовувати.

Існує нове покоління акрилатів - мономери. У них замість ММА міститься етил-метакрил (ЕМА). Він значно нешкідливіше ММА, має високий ступінь зчеплення з нігтем, що збільшує час між корекціями, вимагає мінімального опіла та шліфування. Штучні нігті з використанням ЕМА виходять досить тонкими, міцними і несприйнятливими до барвників.

Акрил на основі ЕМА значно дорожче, ніж з ММА, але в цьому випадку гнатися за дешевизною не варто. Можна вибрати й іншу техніку, наприклад тіпси або гель.

Якщо ви вирішили зробити акрилові нігті, поцікавтеся у майстра або перевірте самі, чи не містить запропонований продукт ММА. На бульбашці з ліквід, зі зворотного боку, повинен бути приведений його склад.

Акрилові нігті, так само як і гелеві, виконують на формах і на типсах, для шовку використовують тільки тіпси.

Нарощування на формах можливо, тільки якщо свій ніготь має довгий вільний край. Тоді під нігтьову пластину підставляють спеціальну форму, яку подовжують за допомогою гелю або акрилу. Після цього зверху наносять ще один шар маси, щоб перехід був непомітним, а нігтьова пластина - стійка до зовнішніх впливів.


ПРОЦЕДУРА НАРОЩУВАННЯ

В даний час застосовується чотири види нарощування нігтів:

1. Нарощування на типсах. Нарощування нігтів проводиться за допомогою типсів (пластикові «подовжувачі», які приклеюють за допомогою спеціального клею до натурального нігтя). Після приклеювання типса, запилювання довжини і форми типса, натуральна нігтьова пластина разом з типсом перекривається будь-яким обраним матеріалом, потім, після полімеризації, штучний ніготь підпилюється, шліфується і полірується.

2. Нарощування на паперових формах. Моделювання нігтів проводиться на спеціальних шаблонах — формах. Після попередньої підготовки нігтя, під вільний край натурального нігтя підставляється форма, на якій і викладається майбутній ніготь — довжина і форма задаються за бажанням клієнта. Після полімеризації форма забирається, штучний ніготь підпилюється, шліфується і полірується.

3. Нарощування на верхніх формах. Викладення матеріалу проводиться в спеціально розроблені силіконові формочки, внутрішній край яких повторює обриси майбутнього штучного нігтя. На підготовлену до нарощування нігтьову пластину прикладається верхня форма з матеріалом всередині (матеріалом до нігтьової пластини), після чого протягом 30 секунд форма утримується на нігті. Потім майстер відпускає форму, і вона залишається в такому положенні до повної полімеризації акрилу (3-4 хвилини). При гелевому нарощуванні верхня форма з матеріалом утримується на пальці клієнта під УФ лампою до досягнення повної полімеризації (3-4 хвилини). Після цього верхня форма знімається. Надається форма вільного краю. Обпилювання штучного нігтя не потрібно, поверхня створеного нігтя виходить гладкою і рівною завдяки верхній формі. Верхні форми можуть застосовуватися при акриловому й гелевому нарощуванні, а також при зміцненні нігтів.

4. Нарощування на рідких типсах. Суть цього нарощування в тому, що можна не використовувати звичайні пластикові типси, а робити їх самостійно з рідкого матеріалу (гелю або акрилу) за допомогою спеціальної форми. Форма з рідким матеріалом прикладається на 2/3 довжини нігтьової пластини і полімеризується в УФ лампі 3-4 хвилини (при акриловому нарощуванні матеріал полімеризується без ультрафіолетового випромінювання). Потім форма знімається, залишається типс. Далі ніготь перекривається гелем (акрилом), як в звичайному нарощуванні на типсах. Ця технологія є більш сучасною, так як значно скорочує час нарощування і виключає використання таких витратних матеріалів як нижні форми - шаблони, типси і клей. Виключення з процедури клею для типс робить її також більш безпечною.

Характеристики работы

Реферат

Количество страниц: 20

Бесплатная работа

Закрыть

Современные технологии наращивания ногтей

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.