План 

Вступ

1. Основні принципи необрізного манікюру

2. Особливості та переваги манікюру європейського стандарту

3. Інструменти та засоби для виконання необрізного манікюру

4. Техніка виконання необрізного манікюру

5. Європейський необрізний манікюр в домашніх умовах

Висновок

Список використаної літератури

Вступ

Догляд за поверхнею нігтьових пластин часом займає багато часу, незалежно від того, чи відвідуєте ви салон або виконуєте його самостійно. Тому більшість жінок віддає перевагу необрізному манікюру, який набагато легше і швидше робити, а результат нічим не відрізняється від звичайної обробки нігтів. Більш того, такий спосіб догляду зводить до мінімуму пошкодження шкіри.

Необрізний манікюр - найбезпечніший вид манікюру. У Європі всі жінки і дівчата вже давно перейшли саме на нього.

Необрізний, або як його ще називають європейський манікюр безпечний і безболісний. При такому манікюрі практично виключаються ріжучі інструменти, тому можливість занесення інфекцій зводиться до мінімуму. До того ж, необрізний манікюр дуже простий у виконанні і його легко можна зробити самостійно навіть в домашніх умовах.

Відразу слід зауважити, що, всупереч поширеній помилці, європейська техніка обробки нігтів передбачає видалення, а не просте відсунення кутикули. Тільки в даному випадку шкірка не зрізується ножицями, а усувається з допомогою спеціального засобу на основі натуральних фруктових кислот і екстрактів.

Крім того, якщо ви звикли робити обрізний манікюр, перехід на європейський тип вимагає певного часу. На самому початку необхідно буде проводити змішану обробку нігтьових пластин, наприклад, попереднє розм'якшення їх кислотним складом і подальше зрізання кутикули ножицями. Під час другої процедури можна видалити тонку шкірку спеціальної пемзою або зубною щіткою. Так, поступово, нігті «звикнуть» до подібного догляду і кутикула перестане інтенсивно розростатися.

Щоб виконати необрізний манікюр вдома не обов'язково володіти якимись спеціальними навичками, мати велику кількість вільного часу і купувати дорогі пристосування. Вистачить найбільш простих і доступних речей.


Основні принципи необрізного манікюру

Техніки для догляду за нігтями, що застосовувалися до цих пір, є тепер вже неактуальними і грубими. Зараз велику популярність набув метод так званого необрізного манікюру, який був запропонований Джульєтт Марлен — француженкою за походженням — в XX столітті. У нього дуже дбайливе ставлення до жіночих нігтів, завдяки чому він не буде травмувати шкіру біля нігтя.

Спостерігається постійний розвиток манікюрних тенденцій, модні традиції весь час змінюються, тому жінки повинні відповідати вимогам часу і стилю. У необрізному манікюрі не застосовують рідину для зняття лаку з ацетоном, кутикулу видаляють за допомогою спеціальних засобів, які володіють косметичною пом’якшувальною дією, при цьому її не обрізають, як це практикувалося раніше. Пом’якшуючі гелі та креми наносяться на зайві ділянки кутикули, які потім перетворюються на масу, за зовнішнім виглядом схожу з пастою, і потім цю кутикулу можна легко прибрати, використавши для цього тільки паличку або серветку. Ефект можна очікувати вже від 3 до 5 хвилин. Крім видалення ділянок кутикули, ці засоби беруть участь у живленні шкіри навколо нігтя, насичуючи її вітамінами, перешкоджають росту кутикули, охороняють шкірний покрив від появи тріщин і інших ороговілих ділянок. Ці процедури дозволять зберегти доглянутість нігтів на довгий час.

Необрезной маникюр: техника исполнения

Нагадаємо, що такий вид манікюру можливий для тих нігтів, за якими доглядають регулярно. За 12 — 24 години потрібно прибрати лак з нігтів, застосувавши рідину без ацетону.

Не обов’язково використовувати властивості теплової ванночки для рук, куди зазвичай додають солі та інші добавки, що містять вітаміни.

По-перше, нігті після застосування цієї ванночки вбирають в себе багато води, а це несе за собою погані наслідки. Наприклад, багато жінок страждають від того, що у них шаруються нігті.

По-друге, при цьому нігті набувають зайву еластичність, а пластина на нігті — площину. Тільки після деякого часу вони повертаються до своєї природної формі, але до цього вже встигає пройти обробка пластини, видалення кутикули і задирок, нанесення лаку. Коли форма нігтя почне відновлюватися, може відбутися деформація лаку, що викличе утворення тріщин, шкіра біля нігтя почне лущитися, і потрібно буде повторити обробку нігтів знову.

Крім перерахованих вище фактів, сухий манікюр практично не пошкоджує шкіру в ділянці біля нігтя, також не викликає болю або потрапляння інфекції.

Необрізний манікюр може підійти жінкам, які володіють чутливими, шаруватими і ламкими нігтями. Щоб не страждати від таких проблем, потрібно регулярно займатися обробкою пластини нігтя і шкіри навколонігтьової ділянки, для цієї процедури є спеціальні масла і лосьйони, які містять лікувальні і живильні речовини. Такі засоби косметичної спрямованості по догляду за шкірою складаються з натуральних олій рослинного походження — персикової, оливкової, лавандової, також для них типові вітаміни А, Е, коензими, ланолін, кераміди, а ще речовини з мінералами та протеїнами. При комплексному використанні цих засобів відбувається нормалізація стану розвитку кутикули, також живлення, зміцнення і контроль за зростанням нігтів.


Особливості та переваги манікюру європейського стандарту

Було доведено, що видалення кутикули ножицями посилює її зростання і з часом призводить до потовщення (ущільнення).

Тому і з’явилися альтернативні методики догляду за руками, які не завдають шкоди шкірі і не травмують її. Європейський манікюр і відрізняється від класичних способів догляду за нігтями.

Необрізний спосіб пропонує видаляти надлишки шкіри з пластини нігтя і надавати їй форму, використовуючи тільки щадні, природні та відновлювальні технології. Вони і визначають переваги європейського виду догляду:

Він максимально безпечний для здоров’я. У ході процедури не порушується цілісність шкірних покривів, а значить, небезпеки занести інфекцію немає (як у випадку з класичним манікюром).

Він абсолютно безболісний і травмобезпечний. На шкірний покрив виявляється м’який вплив.

Європейський манікюр показаний абсолютно всім представницям прекрасної статі, особливо дівчатам з ніжною шкірою.

Щадні технології дозволять з часом уповільнити зростання кутикули, руки довше будуть мати доглянутий вигляд.

Характеристики работы

Реферат

Количество страниц: 16

Бесплатная работа

Закрыть

Технология выполнения обрезного маникюра

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.